Senior Member GRN Üyenin Avatarı
    Alıntı Gx.Bortu Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    180 hp lik a5 olmasın bu testteki. onun 0-100 ü 7.8 saniye çünkü
    180hp liğin quattrosu yok zaten, asıl garip olan şeyde 211 lik motorun nasıl geri kaldığı açıkçası banada tuhaf geldi :S
    [SIZE=3]Türkler para gibidir,
    İçlerinde ATATÜRK yoksa sahtedir...
    [/SIZE]

Senior Member Gx.Bortu Üyenin Avatarı
    Hani katılırım illaki fabrika verileri tutmayabilir ama 1 saniyelik sapma olacağını da sanmıyorum. Araçta problem olma ihtimali de olabilir.

Senior Member OTTOMAN Üyenin Avatarı
    1-ne demek ''saçmalamak''.ben sana hakaret etmedim,edep sınırını ve hadini aşmaya gerek yok.insanlara yüz yüzeyken söyleyemeyeceğin şeyleri sanal delikanlılık yaparak burada yazma.
    2-onca mesajın içinde neredeyse mercedesin geçmediği mesaj yok.zaten kimin ne olduğunu buradaki herkez bilir.ben audi markasını beğeniyorum ve diğer rakipleri içinde karşılaştırma yapıldığında eşit gibi göründükleri hatta küçük farkla bile olsa audi den önde olduklarında bile tercihim audi olur.onun içinde zaten mercedes veya bmw forumunda değil buradayım.elbette bmw ve mercedes forumlarınıda takip ediyorum ama her mesajımda audi şöyle audi böyle demiyorum.yani senin gibi ''müslüman mahallesinde salyangoz satmıyorum''.

Senior Member GRN Üyenin Avatarı
    Ottoman, tamam uzatmaya gerek yok büyüğümsün kıskançlığada gerek yok kapansın konu benim her post umun altınada böyle yorumlar yazma mercedes fan ı olsaydım avatarımda audi resmi olmazdı bunuda unutma...
    [SIZE=3]Türkler para gibidir,
    İçlerinde ATATÜRK yoksa sahtedir...
    [/SIZE]

Senior Member 34nK351 Üyenin Avatarı
    bu kadar basit bi konuyu büyütmeye gerek yok beyler,sonuçta herkez düşüncelerini söylüyo,benim bildiğim e 250 cgi 7.7 saniye 0 -100 ü her yerde bunu görüyorum,a5 quattronunki de 6.5 saniye bu audinin sitesindede var video paylaşanlarda vardı youtube da falan.grn kardeşim belki yanlış yazmışlardır karşılaştırma verilerini çünki ben hiç bi yerde öyle bi teknik verisi olan a5 görmedim o teknik veriler b7 kasa a4 2.0 t quattro ya ait olmasın? 2008 leri 211 hp diye biliyorum b7 kasaların.

Senior Member designo Üyenin Avatarı
    Alıntı 34nK351 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    bu kadar basit bi konuyu büyütmeye gerek yok beyler,sonuçta herkez düşüncelerini söylüyo,benim bildiğim e 250 cgi 7.7 saniye 0 -100 ü her yerde bunu görüyorum,a5 quattronunki de 6.5 saniye bu audinin sitesindede var video paylaşanlarda vardı youtube da falan.grn kardeşim belki yanlış yazmışlardır karşılaştırma verilerini çünki ben hiç bi yerde öyle bi teknik verisi olan a5 görmedim o teknik veriler b7 kasa a4 2.0 t quattro ya ait olmasın? 2008 leri 211 hp diye biliyorum b7 kasaların.
    Sitede E250CGI coupe olan arkadaş var, A5 2.0TFSI olan da var imkan varsa denesinler.

Senior Member 34nK351 Üyenin Avatarı
    Alıntı designo Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Sitede E250CGI coupe olan arkadaş var, A5 2.0TFSI olan da var imkan varsa denesinler.
    bencede denemekte fayda var bi buluşmada drag roll de olabilir ama yinede o teknik veriler a5 2.0 tfsi quattro nun teknik verileri deil ben öyle biliyorum,a5 2.0 tfsi'ın 250 cgi yi rahat ayıklıycağınjı tahmin ediyorum

Junior Member
    o kadar parayı sadece 0-100e bakarak vermiyoruz ki...
    komfor,dizayn,kalite,satış sonrası destek,servis vs vs vs
    bence gereksiz tartışmalar kimse a5 alınca 0-100e kaç saniyede çıkıyo diye sormicak. Vay be araca bak dicekler

Senior Member
    varsa deneyecek gerçek hayatta denerlerse bu konuya açıklık gelir.o testin tarafsız olduğunun garantisini kim veriyor.