Junior Member
    Arkadaşlar merhaba bende de 2006 A3 var concert II teyp var üzerinde küçük olanlardan bende bu cihazı almaya karar verdim ama ender elektronik işçilik 300 TL toplamda cihaz hariç 750 TL ye biter dedi bu fiyat sizce çok değilmi?

Senior Member Dynamo Üyenin Avatarı
    Alıntı suhasonisik Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar merhaba bende de 2006 A3 var concert II teyp var üzerinde küçük olanlardan bende bu cihazı almaya karar verdim ama ender elektronik işçilik 300 TL toplamda cihaz hariç 750 TL ye biter dedi bu fiyat sizce çok değilmi?
    fiyat normal arabanın ön göğüsünde bazı işlemler yapılıyor. klima ve tuşlar aşağıya kaydırılıyor. bazı yerler 1000 tl civarı fiyat çekiyorlar ama eğer işim sağlam olsun gözüm arkada kalmasın diyorsan Ender Elektronik bu işte bir numara...
    34 DJ 9145 Volkswagen Passat B8 1.4 TSI 150 ACT
    34 BY1373 Audi A3 8P Coupe 2.0 FSI MANUEL (Satıldı)

Hidden Content

Senior Member cesar Üyenin Avatarı
    Isteyen icin elimde bos Double din Kasa tus takimlari,kart yuvasi (elinizdeki tus takimlari double din kasasina uymuyor) ve alti duzlestirilmis klima kontrol unitesi mevcut..Kesmeyle bicmeyle ugrasmayin...Ender sadece elinizdeki kasanin uzerinde oyanama yaparak bu islemi 950 tl istiyor.

Junior Member
    cesar nekadar olur bana ulaşırmısın ve ya numara ver ben ulaşıyım sana? 0541 311 61 97

Junior Member
    LTFYCE bilgi için teşekkürler..

Junior Member
    arkadaşlar bu 580 dolar civarındaki ( Audi A3 / A4 Multimedia DVD GPS RDS TMC Bluetooth TV system - TP-AU3 - OEM (China Trading Company) - GPS - Telecommunication & Broadcasting) multimedialardan taktıran varmı acaba, veya da buna benzer taktırdıysa da linkini yazabilirmi ..

Senior Member The_MsT Üyenin Avatarı
    arkadaşlar bu teyipler aküyü nasıl etkiliyor araba stop halindeyken akü bitmesi falan yapıyor mu bilgilendiren arkadaşlar olursa sevinirim

Senior Member
    Alıntı ltfyce Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    arkadaşlar;

aracımdaki BOSE teybi söktürerek yurtdışından getiren bir tanıdığım aracı ile RNS-G teybimi almış ve takmış bulunuyorum. almak isteyenler olursa yardımcı olmaya çalışırım. Ses, Görüntü mükemmel. herkese tavsiye ederim. yakında bir türlü oluşturamadığım albüme ekleyeceğim resimlerini...
    Merhaba, ben de yeni a3 aldim da sahibinden de orjinal RNS-G cihazi buldum. Su anda concert sistem var ve anlagim kadariyla concert sokulup direk bu takilabiliyor yerine. Acaba biraz deneyimlerinden bahsedebilir misin cihazla ilgili. Menulerden aracla ilgili ne tarz bilgilere erisilebiliyor? Standart ozellikleri haricinde tv, bluetooth, kamera gibi moduller de taktirdin mi ya da taktirdigin yerde bulunuyor mu? Bu RNS-G yi satan kisi ender elektronikte ucretsiz montaj yaptirabilecegimi belirtti. Bu durumda garanti ile ilgili problem oluyor mu? Navigasyon turkiyede calismiyor saniyorum su anda, onla ilgili bir cozum bulabiliyorlar mi? Bilgi verebilirsen memnun olurum.

Senior Member Dynamo Üyenin Avatarı
    Alıntı cukecuke Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Merhaba, ben de yeni a3 aldim da sahibinden de orjinal RNS-G cihazi buldum. Su anda concert sistem var ve anlagim kadariyla concert sokulup direk bu takilabiliyor yerine. Acaba biraz deneyimlerinden bahsedebilir misin cihazla ilgili. Menulerden aracla ilgili ne tarz bilgilere erisilebiliyor? Standart ozellikleri haricinde tv, bluetooth, kamera gibi moduller de taktirdin mi ya da taktirdigin yerde bulunuyor mu? Bu RNS-G yi satan kisi ender elektronikte ucretsiz montaj yaptirabilecegimi belirtti. Bu durumda garanti ile ilgili problem oluyor mu? Navigasyon turkiyede calismiyor saniyorum su anda, onla ilgili bir cozum bulabiliyorlar mi? Bilgi verebilirsen memnun olurum.
    merhaba concert dedigin teyp eger double din'se evet oluyor. teyp ile ilgili izlenimlerimi soruyorsan ses kalitesi cok dedisti farki hemen anliyorsun. dvd uzerinden mp3 caliyor. cift sd kart destegi mevcut ve her ikisinden de mp3 calabiliyorsun. evet dedigin gibi turkiye icin audinin harita destegi suan icin yok. ama ilerde olurmu bilinmez suan icin modul taktirmadim ama ileride sirasiyla ipod interface, video-tv interface ve kamera taktirmayi dusunuyorum. ucretsiz montaj konusunda ender elektronikten metin abi ile gorusmen gerekiyor yapmayabilirler. satan kisi soyler ama yapan yaparmi onu bilemeyiz... satin alacagin kisi saglamdir. bende ondan aldim satan adamin adida metin bu arada

birsey olursa danisacagin mesaj atarsan yardimci olmaya calisirim..
    34 DJ 9145 Volkswagen Passat B8 1.4 TSI 150 ACT
    34 BY1373 Audi A3 8P Coupe 2.0 FSI MANUEL (Satıldı)

Hidden Content

Senior Member
    Tesekkurler bilgiler icin. Ben de turkiye haritasi yayinlanana kadar vazgectim biraz arastirdiktan sonra. Biraz gereksiz duruyor. Onun yerine bluetooth modul taktirmayi dusunuyorum ama o da cok anlamsiz bir sekilde pahali. 1100 lira dedi ender elektronik. Bende concert sistem var ve ses kalitesinden memnunum, ipod arayuzu de var ama o da cok sacma bir sekilde torpido icinde ve cd gibi algiliyor sistem, 5 playlist arasinda cd changerdan cd degistiriyormus gibi degistiriyorsun ve 3 haneli sarki nolarini gostermiyor ekranda. Tabi sarki adi gibi bilgiler de gozukmuyor. Mp3 leri cd ye yazip calmakla ayni sey. yani bir tane ipod alayim araca bagliyim surekli orda dursun diyorsaniz tamam ama araca her biniste iphone ya da ipodu takayim ordan muzik dinliyim cok calisacak bir is degil bence. Aux kullanirim daha kolay olur. Belki bluetooth ile muzik dinleme yapmak bile daha mantikli olabilir.