Senior Member pepelepew Üyenin Avatarı
    bende 2006 model audi concert teyp var hani 2007deki büyük teypten degil bu sistem nasil oluyorda uyuyor ki gövdeye ?
    türkiyede nerden buluruz ne kadardir ?

Senior Member levent-- Üyenin Avatarı
    Alıntı pepelepew Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    bende 2006 model audi concert teyp var hani 2007deki büyük teypten degil bu sistem nasil oluyorda uyuyor ki gövdeye ?
    türkiyede nerden buluruz ne kadardir ?
    Ender elektronik var sitelerinde de yazıyor bu işlemi yapıyorlar.
    Klima bölgesine fln bir uygulama yapıp hallediyorlar. Bizim 2008 sonrası gibi oluyor

Senior Member Dynamo Üyenin Avatarı
    arkadaşlar;

aracımdaki BOSE teybi söktürerek yurtdışından getiren bir tanıdığım aracı ile RNS-G teybimi almış ve takmış bulunuyorum. almak isteyenler olursa yardımcı olmaya çalışırım. Ses, Görüntü mükemmel. herkese tavsiye ederim. yakında bir türlü oluşturamadığım albüme ekleyeceğim resimlerini...
    34 DJ 9145 Volkswagen Passat B8 1.4 TSI 150 ACT
    34 BY1373 Audi A3 8P Coupe 2.0 FSI MANUEL (Satıldı)

Hidden Content

Senior Member The_MsT Üyenin Avatarı
    peki model aralığı nedir arkadaşlar 2010 model a3 e olur mu

Alıntı The_MsT Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    peki model aralığı nedir arkadaşlar 2010 model a3 e olur mu
    selam kardeşim;

sorun olacağını sanmıyorum teybin double din'mi eğer değilse teybin olduğu yerde bazı işlemler yapılması gerekiyor. yapılan işlemler ile ilgili ender elektronik'in linkini veriyorum orada Metin Abi var. ve hem kendisi hemde işçiliği mükemmel. her konuda sana sonuna kadar yardımcı oluyorlar bilgin olsun...

http://enderelektronik.com.tr/haberler/haber2.jpg

Hidden Content

Senior Member spydx Üyenin Avatarı
    selam arkadaşlar orjinal RNS-E teyp e DVD Navigasyon vs gibi özellikler eklemek için ekstra bir sürü para harcamak gerekiyor kışın bir arkadaşla çinden bir şirketle orjinale benzer ürün istedik demekki çok isteyen olmuş adamlar üretmiş biz kendimize sipariş edecektik ama türkiyede biri getiriyor link aşağıda
    AUDi A3 ORİJİNAL DVD GPS NAViGASYON-YAN SANAYİ DEĞİL ORİJİNAL- sahibinden.com'da
    daha önce diğer çin malları orjinale benzemiyor ve kaliteden şüphe ediyorduk... şuan türkiyeye gelmiş... sahibinden alıp deneyen varmı??? bizde arkadaşla bir adet çinden sipariş ettik... tahminimiz orjinale baya yakın ve ses kaliteside orjinale yakın istedik...
    İsteyen olursa 2. siparişte biraz daha fazla getireceğiz kargosu ile bize katılmak isteyen olursa mail atabilir... özel mesaj atabilir ... biz iki arkadaş alıp taktıracağız...
    1700 civarında bitecek... katılım olursa bana mesaj atabilirsiniz yada TurboFSI Audi Forumları - Profil bilgileri: klad
    arkadaşa mesaj atabilirsiniz....
    isteyen ceptende ulaşabilir 533 208 14 20 benim
    hasan arkadaşın nosu : 537 318 65 12
    Eklenen Resimler
    Son düzenleyen spydx, 04-Haziran-2011 saat 10:30.
    Audi A3 2005 Triptronic
    34 ELF 22

Alıntı spydx Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    selam arkadaşlar orjinal RNS-E teyp e DVD Navigasyon vs gibi özellikler eklemek için ekstra bir sürü para harcamak gerekiyor kışın bir arkadaşla çinden bir şirketle orjinale benzer ürün istedik demekki çok isteyen olmuş adamlar üretmiş biz kendimize sipariş edecektik ama türkiyede biri getiriyor link aşağıda
    AUDi A3 ORİJİNAL DVD GPS NAViGASYON-YAN SANAYİ DEĞİL ORİJİNAL- sahibinden.com'da
    daha önce diğer çin malları orjinale benzemiyor ve kaliteden şüphe ediyorduk... şuan türkiyeye gelmiş... sahibinden alıp deneyen varmı??? bizde arkadaşla bir adet çinden sipariş ettik... tahminimiz orjinale baya yakın ve ses kaliteside orjinale yakın istedik...
    İsteyen olursa 2. siparişte biraz daha fazla getireceğiz kargosu ile bize katılmak isteyen olursa mail atabilir... özel mesaj atabilir ... biz iki arkadaş alıp taktıracağız...
    1700 civarında bitecek... katılım olursa bana mesaj atabilirsiniz yada TurboFSI Audi Forumları - Profil bilgileri: klad
    arkadaşa mesaj atabilirsiniz....
    isteyen ceptende ulaşabilir 533 208 14 20 benim
    hasan arkadaşın nosu : 537 318 65 12
    Selam Kardeşim;

RNS-E yerine sana tavsiyem RNS-G alman olur ben salı günü aldım ve takdırdım aracıma eski teybim BOSE'ydi. fiyat konusuna gelince fiyatlar çinde uygun ama çinden ürün ithal eden bir firmada çalışıyordum. bende senin gibi getirtmeyi düşünüp ürün araştırdım ama internette gördüğün resimlerden çok farklılar. ses kalitesine önem veriyorsan gönlüm almamandan yana.. verdiğin ilan linkine göre cihaz 1900 tl ben RNS-G'yi 2100 tl'ye aldım. istersen aldığım adamın numarasını sana verebilirim...

Not: vereceğiniz mebla az bir tutar değil. eğer 100-200 tl fazla verirseniz aracınızın orjinal teybini alabilirsiniz..

Hidden Content

Senior Member spydx Üyenin Avatarı
    selam sen aracı bu siteden bi arkadaştan Aydın dan aldın galiba.... RNS-G nin RNS-E den farkı nedir??? bu ürünün kalitesini üst düzeyde istendi gelince değerlendirip karar verecez aslında senin araçla bizdeki boseliyi karşılaştırsak gerçek farkı görürüz diyorum...Ne dersin?
    Audi A3 2005 Triptronic
    34 ELF 22

Alıntı spydx Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    selam sen aracı bu siteden bi arkadaştan Aydın dan aldın galiba.... RNS-G nin RNS-E den farkı nedir??? bu ürünün kalitesini üs
    t düzeyde istendi gelince değerlendirip karar verecez aslında senin araçla bizdeki boseliyi karşılaştırsak gerçek farkı görürüz diyorum...Ne dersin?
    selam;
    öncelikle evet aracı aydından aldım. ikincisi bose'den ses kalitesi çok farklı ses kalitesi bende biraz kıl bir durum sırf evde bile ses kötü olmasın diye uydu alıcım, amfim ve kolonlarım fiber kablo ile bağlı. RNS-E -> RNS-G farkı görünüşte şu şekilde
    1- ekran LED
    2- ekranın çerçevesi piano black
    3- sd kart tanıma kapasitesi yükseltilmiş.
    4- bildiğim kadarı ile eski seri DVD üzerindeki MP3 leri oynatmıyordu bu seri okuyor.

görmek istersen ne zaman isterse buluşabiliriz. çalıştığım için akşam yada haftasonu senin içinde sorun olmazsa her zaman....

bu vesileyle tanışmışda oluruz.

Hidden Content

Junior Member
    Alıntı ltfyce Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    selam;
    öncelikle evet aracı aydından aldım. ikincisi bose'den ses kalitesi çok farklı ses kalitesi bende biraz kıl bir durum sırf evde bile ses kötü olmasın diye uydu alıcım, amfim ve kolonlarım fiber kablo ile bağlı. RNS-E -> RNS-G farkı görünüşte şu şekilde
    1- ekran LED
    2- ekranın çerçevesi piano black
    3- sd kart tanıma kapasitesi yükseltilmiş.
    4- bildiğim kadarı ile eski seri DVD üzerindeki MP3 leri oynatmıyordu bu seri okuyor.

görmek istersen ne zaman isterse buluşabiliriz. çalıştığım için akşam yada haftasonu senin içinde sorun olmazsa her zaman....

bu vesileyle tanışmışda oluruz.

selam arkadaslar bende rns g almak istiyorum bana aldıgın yerle ilgili bir bilgi verebilirmisin bende sahibindende buldum birtane dusunuyorum ama sizden bilgi almak istedim
    ilan asagıdaadır
    ORJİNAL AUDİ A3 RNS G LED EKRAN NAVİGASYON SIFIR KUTUSUNDA sahibinden.com'da