Junior Member
    Alıntı adanaDEMIR Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    tertemiz sorunsuz hatasiz Orjinal RNS E A3 icin satiyorum arkadaslar ilgilenenler OM atabilir
    öm attım hocam

Junior Member
    konuyu hortlatıyorum galiba ama sahibinden de böyle bişey gördüm.

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...20229737/detay

bayaa hoşuma gitti kullanan var mı arkadaşlar.

Member Oesqure Üyenin Avatarı
    Merhaba
    2011 model Audi A3 hatchback için bu cihazın uyumu konusunda fikri olan var mıdır? Tavsiye eder misiniz?

AUDİ A3 AVGO SMART MULTİMEDYA NAVİGASYON OEM ERGAZİ GARAGEİlan No: 534435865https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-audi-a3-avgo-smart-multimedya-navigasyon-oem-ergazi-garage-534435865/detay

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Member gsburakurt Üyenin Avatarı
    Hocam o marka hakkında pek bir bilgim yok ama
    Navimex ürünlerini baya araştırdım ve fazlasıyla hata oluşuyormuş üründe
    bende ZENEC marka taktırmayı düşünüyorum çok daha iyi olduğu söyleniyor Doğuş grubu takıyormuş araçlara bu markadan

Senior Member a4udi Üyenin Avatarı
    Kesinlikle Zenec 3131D öneririm. Hatta yaptığım uygulamaları paylaşıyorum .www.instagram.com/home_of_audi sayfamdan bakabilirsiniz. İsviçre üretim bir cihaz. Dahili Bluetooh'u Parrot Marka. Can Bus ile tamamen uyumlu. Oem teybinde olduğu gibi (Audi Concert/Audi Symphoney) Ses işlemcisine sahip ve ses kalitesinde hiçbir düşüş olmuyor. Bose ile de uyumlu. Navigasyon yönlendirme okları vs gösterge panelinizde de çıkıyor. İyi forumlar.

Junior Member
    Ben de A4 için üretilmiş NewFron marka bir double din taktırdım. Hafif kesilip biçilerek ve klima paneli aşağı alınarak yerine mükemmel oturup orijinal gibi duruyor. Zenec ile kıyaslanamayacak bir adet Çin malı cihaz olduğunun farkındayım ama şimdilik sorunsuz çalışıyor.