Senior Member cico Üyenin Avatarı
    Doğuş'un bundan haberi bile yoktur yasaklanma olayını geçsinler kesin kar marjı düşüktür çünkü adamın 1 saatini alıyor ama sadece 60 TL direksiyon sök tak parası işçilik yazabiliyorlar...
    2009 A3 SB 1.8[COLOR=red]T[/COLOR] S-tronic

Senior Member
    Alıntı etz Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    ben de aynı işin peşindeyim... dış ısı göstergesi en büyük yol bilgisayarı bence... bu üstün ultra mükemmel hitech mikron uranyum elektroniğiyle bulunmuş nano teknolojiyi AUDI neden standart olarak vermez anlamış değilim... Audi'ye en çok bozulduğum nokta da bu işte.
    benim araç ambiente dış ısı göstergesi standart görünüyor katalogta attracitona ek olarak ama attraction da olan tarih de ben de yok
    saat ve derece var soldaki ekranda
    A3 8V 1.2 TFSI Ambiente & A4 1.4 TFSI Dynamic

Senior Member
    arkadaşlar aynı şeyi ben de uzun zamandır araştırıyordum, fakat maalesef mümkün değilmiş. board'un komple değişmesi gerektiğini söylediler. bu da yasal değil sanırım. çünkü bu işlemle km falan sıfırlanmış olacak. garantiniz devam ediyorsa sıcaklığı açtırabiliyorsunuz. bir kaç özellik daha var açılabilen ama şans işi. mesela radyoda hızı görme gibi özellikler var bazı modellerde. bir de hız sabitleyici takılabiliyor (ücretli)

Member
    Alıntı eray999 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    arkadaşlar aynı şeyi ben de uzun zamandır araştırıyordum, fakat maalesef mümkün değilmiş. board'un komple değişmesi gerektiğini söylediler. bu da yasal değil sanırım. çünkü bu işlemle km falan sıfırlanmış olacak. garantiniz devam ediyorsa sıcaklığı açtırabiliyorsunuz. bir kaç özellik daha var açılabilen ama şans işi. mesela radyoda hızı görme gibi özellikler var bazı modellerde. bir de hız sabitleyici takılabiliyor (ücretli)
    bunları düz vites olan araclardada yapabiliyorlar mı acaba?

Senior Member
    Alıntı ee a3 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    bunları düz vites olan araclardada yapabiliyorlar mı acaba?
    evet benim aracım da düz vites, sıcaklığı açtırmıştım. 2 dk bile sürmüyor. hemen elektrik bölümüne geçip halledebilirsiniz. yol bilgisayarı benim modele uymadı ama hız sabitleyici takılabiliyormuş.

Member
    bunu ögrendigim iyi oldu teşekkür ederim

Junior Member
    arkadaslar aracımın 20.000 bakımı geldi bu hafta gittim yol bilgisayarını yapın ddm yeni surum mu ne yuklediler oldu parca fln gerekmiyor yani ben bedavaya yaptım o kdr zahmetli pahalı bir is degil yani

Banned
    bende kalan KM ve dış ısı derece göstergesi acıldı 5 dakka syürmedi yapılması ilk erele sormustum yapamıoruz artık olmuyor demişlerdi bende tanıdıgım bir ozel servise gittim dediğim gibi 5 dkka surmedi yapması

Senior Member hakan_audi Üyenin Avatarı
    bende kalan km bilgisi var bitek , avek , kartal audi de yaptıramadım yasaklanmış dediler daha önceden yapılıyordu. (adanada yaptırdım)
    [FONT=Century Gothic][SIZE=5]34 HA 779[/SIZE][/FONT]

Senior Member hakan_audi Üyenin Avatarı
    ha bu arada aklıma gelmişken gündüz göstergedeki çubuklar , oklar diyim onlarda kırmızı yanıyor bu yazılımdan sora cok hos oluyor
    [FONT=Century Gothic][SIZE=5]34 HA 779[/SIZE][/FONT]