Senior Member
    arkadaşlar bu manuel a3 attraction larda göstergelerin ortasındaki ekranda aktlfleştirme gibi birşey mümkünmü?pek mümkün durmuyor ama öyle birşey varmıdır acaba belki aktifleştirince açılıyordur?

Junior Member pilot Üyenin Avatarı
    audi lerde gizli olan özellikleri araca bağlanarak açmak mümkün.ama hangi özellikler açılır oda şans işi.

2009 a3 1.4 tsi stronic sb attraction

Senior Member
    benim araç düz vites ama?orada bi lcd yok gibi duruyor ama olabiliyordur inşallah.

Senior Member
    benim aracımda aynı öyle otomatik olsaydı açılabilirdi ama bizimkiler dümdüz simsiyah arada ufak tefek lambalar yanıyor ama LCD ekran bazında değiller bildiğim yani açılabilecek türden değil..
    A3 8V 1.2 TFSI Ambiente & A4 1.4 TFSI Dynamic

Senior Member cico Üyenin Avatarı
    Manuellerde ortada ekran yok onun yerine ikaz ısıkları var bu yuzden acılması mumkun degil...
    2009 A3 SB 1.8[COLOR=red]T[/COLOR] S-tronic

Senior Member serhat7880 Üyenin Avatarı
    sadece dis isi gostergesi aciliyor ilava olarak ama oda saat kisminda gorunuyor

Senior Member
    Alıntı serhat7880 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    sadece dis isi gostergesi aciliyor ilava olarak ama oda saat kisminda gorunuyor
    bu iyi oldu bende onu arıyordum.serviste açarlarmı bunu?

Junior Member
    bende bu konuyu baya bir araştırdım ama benim araçta hiç biri açılmadı sadece saat var 2010 model 1.6 manuel bursa doğuş oto da adam iki dakka baktı bunda açılmaz dedi keşke açılsa başka biyere daha sordurcam

Member etz Üyenin Avatarı
    ben de aynı işin peşindeyim... dış ısı göstergesi en büyük yol bilgisayarı bence... bu üstün ultra mükemmel hitech mikron uranyum elektroniğiyle bulunmuş nano teknolojiyi AUDI neden standart olarak vermez anlamış değilim... Audi'ye en çok bozulduğum nokta da bu işte.

Junior Member tertentele Üyenin Avatarı
    Ben şenyıldız a telefon edip sormuştum önceden açılabildiğini fakat artık yasak olduğunu , başka sorunlara sebep olduğunu sölemişlerdi(Sanırım beni geçiştirdiler ) ). Ayrıca sanırım otomatik olanlarda oluyomuş bu işlem ama dediğim gibi yasaklanmış.