Senior Member mTuran Üyenin Avatarı
    Arkadaşlar arka bagajdaki audi logosunu mat siyah olanı ile değiştireceğim ürün elime ulaştı ama logoya dalmadan önce sormak istedim. Sanıyorum arka bagajdaki logo yapıştırma aynı motor bilgileri gibi sivri birşey sokup sökmeyi düşünüyorum doğru mudur ?
    BMW 520i M Sport '17
    Jaguar XE Portfolio 2.5T '17
    Mercedes C180 '15
    BMW 520d '12
    Mercedes E 250 CGI Cabrio '11
    Audi A5 2.0T Quattro '10

yavuz_16
    Guest
    bıldıgım kadaryla dogru ancak cok dkkatlı olmak gerkıyo amblemı soktukten snra yapuşkanı boyada kalıcak onuda el ıle temzlemek lazım ama en guzelı aracı servıse goturup karporta yada boya kısmnda bı ustadan rıca edıp soktrmek

Senior Member comely_prens Üyenin Avatarı
    yok ya sakın sivri bişile yapma.. al eline bitane naylon ince ip veya galiba misina ilede yapılıyo onunla yawaş yawaş içine girmeye çalıs.. sonrada azcık tinerle yapışkanlarını silersin.. allah muhafaza cizersin mizersin sen senden çok ben acırım walla
    __________________________________________________ ___________________________________
    !!!...QUATTRO...!!

Hidden Content Sahip olduğum kudretli güç, Kaputun altındaki 1.8T Quattro da Hidden Content

!!...Yanlıyorum Kahrımdann...!!

Senior Member
    bence tornavidadan uzak durun elinizden kaçarsa çizilir ve içiniz yanar.. en iyii servise uğrayın rica edin söksünler.. o yapışkan kalıntıları benzinle en zararsız çıkar yada azıcık tinerle..
    A3 8V 1.2 TFSI Ambiente & A4 1.4 TFSI Dynamic

Senior Member Or_Gin Üyenin Avatarı
    dostıö saç kurutma makınası ile güzelce ısıt zaten ufak bir çekmeyle çıkacaktır sivri birşey misine vs hiçbirşeyle uğraşmana gerek yok..

yavuz_16
    Guest
    arladaşlar tiner boyayı duman eder ya benzin yada gazyag ??

Yok arkadaşlr zaten tornavidayla girilir mi mutlaka çizer. Or_Gin senin saç kurutma makinası yöntemi akılıca duruyor ama kalan yapışkan artıkları neyle sileyim benzin mi tiner mi gazyağı mı ? Tiner zarar vermez bence verseydi plaka kenarlıklarını silerken bagajın heryerine bulaşmştı ama birşey olmadı tabi güzelce yıkadım.
    BMW 520i M Sport '17
    Mercedes C180 '15
    BMW 520d '12
    Audi A5 2.0T Quattro '10

yavuz_16
    Guest
    ya bulasması ayrı bide tineri surup ovalamak ayrı sonucta plaknın kenarındakı boyayı sokuyosa elbet aracın boyasınada zarar verır ya benzın ya gazyag zaten gazyagı ıle amblem kısmını sıldıkten snra aracn her yerını gazya ıle sılmek ıstıceksın cok guzel parlatr gazyağ ve boyayıda besler ben havalar ıyı oldugu zaman aracı yıkadktan snra suya gazya karıstrp tekrar sılıyorum arabayı cok guzel parlatıyo buda bı dp not

Arkadaşlar logoyu söktümde aldığım logo hem ufak biraz daha hemde yapıştırıcısı kaliteli çıkmadı yani bir halta benzemiyor. Söktüğüm audi logosunu gittim mat siyah sprey boya aldım birde plastik yapıştırıcı. Dün bir kat boya attım bugun 2. katı attım yarında 3. katı atıcam sağlam olsun sonrada yapıştırıcam tek tereddütüm yapıştırıcı umarım boyaya zarar vermez. Markası aklıma gelmiyor ama koçtaştan aldım kaliteli bir yapıştırıcı.
    BMW 520i M Sport '17
    Mercedes C180 '15
    BMW 520d '12
    Audi A5 2.0T Quattro '10

Member 34TT5776 Üyenin Avatarı
    Alıntı mTuran Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar logoyu söktümde aldığım logo hem ufak biraz daha hemde yapıştırıcısı kaliteli çıkmadı yani bir halta benzemiyor. Söktüğüm audi logosunu gittim mat siyah sprey boya aldım birde plastik yapıştırıcı. Dün bir kat boya attım bugun 2. katı attım yarında 3. katı atıcam sağlam olsun sonrada yapıştırıcam tek tereddütüm yapıştırıcı umarım boyaya zarar vermez. Markası aklıma gelmiyor ama koçtaştan aldım kaliteli bir yapıştırıcı.

bildiğim kadarıyla sıwı yada puskurtme yapıstıcılarla logo yapısmıo.ozel band gibi siyah bir yapıstıcı war elleyınce sunger gıbı esnıyo sıwı yada puskurtmelı yapıstıcı zarar werebılır boyana bence audı bayıne gıt yapısttır hem ortalı hemde bılen bırı yapıstırmıs olur.senın yapıstıcagın logo yarın sıcak soguk gerılmesınden bıraka bılır sonra audı ablemınden de olma bence
    [FONT=Arial Black]AUDI AG.[/FONT]
    [FONT=Arial Black]Vorprung durch technik[/FONT]

[FONT=Arial Black]TT roadster[/FONT]
    [FONT=Arial Black]2.0 TFSI quattro® GmbH[/FONT]