Senior Member
    Alıntı yavuz_!6 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    ya tabiki fiyatları pahalı ozellikle 4x4lerinki bn kampanyadan aldım gerçi 150 ytl daha bu kışın başında aldım yuksek kar performans lastiğiymiş bnmkiler okadar pahalı sayılmaz ama malum hele bu kırizde zor ama soyle bi durumda var yaz lastikleri +8 derecenn altına dustu zaman genleşerek sertleşiyo ve yol tutmuyo kar olması sart deyil ama karlastiğide tam tersine hava sogudukce yumusuyo ve daha iyi yola tutunuyo hem kar lastiği aldın zaman dyer yaz lastiklerinin omrude hemen hemen 2 katına çıkıyo yani aslında biraz paraya kıyarsan artıları var ama krızdede zor sende haklısın...
    kardesım tavsıyenle lastık baktım mıchelın alpın 400gıbı bır rakam cıktı pirelliyide hıc sevmem suan da pzero var araba da ya senın durum nasıl memnunmusun,*tekıne 150lırra werdım demıstın galıba dımı
    Alıntı OTTOMAN Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    spikes spider markanın adı erol kardeşim.çok ucuz değil fiyatları ama kar lastiğine göre çok daha uzun ömürlü,güvenli,zahmetsiz,ekonomik...trdeki distrübütörünü tam bilmiyorum ama google dan bulursun.ayrıca e-ticaret plartformlarına da bakarsın.ürünün güzelliği belli bir km/s e kadar kuru asvalttada seni rahatsız etmeden kullanabiliyorsun.tabi uzun süre değil.
    abı 600mılyonmus beyahu amma pahalı ya,bıraz daha arastırmak en ıyısı bugun
    (ek)sh

yavuz_16
    Guest
    ya ben cok memnunum lastikerimden gayet guzel millet patinaj cekerken bne asfaltta gider gibi gidiyorum

Senior Member
    arkadaşlar kar paleti hakkındaki görüşleriniz ve nerede olur hangi marka iyidir neyi önerirsiniz. kar yağdıktan sonra ılgaz ve kartepeye çıkmatı düşünüyorum. o sebeple zincir sordum onu lastikçi önermedi araç ağır ya kırar dedi. palet olarak da marka bilmiyorum ama 400-500 arası dedi. bugün audi servisi aradım katalog da yok dedi. artık dışardan alacaz. şimdiden teşekkürler

Senior Member
    Ben de Kartepeye cikmayi dusunuyorum ama ne zincir ne palet dusunmuyorum. Quattro ve kis lastigime guveniyorum. Yanlis mi yapiyorum?

Senior Member
    ben de çıkabildiğim yere kadar çıkarım diyorum. inşallah gerek de duymayız kartepede ama ılgaz farklı bayaa orası hep kar oluyo. zincirsiz gitme diyolar. bi de şöyle durum var. araç audi quattro ve q5. şimdi rezil olmaktan korkuyorum şuna bak ya çıkamıyor demesinler ha hocam bu arada kartepe sisli vadide bi çay içersin artık. orada paıntball falan da ayarlıyorlarmış kar yağınca.

Senior Member maximus Üyenin Avatarı
    Alıntı MOBYDICK Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben de Kartepeye cikmayi dusunuyorum ama ne zincir ne palet dusunmuyorum. Quattro ve kis lastigime guveniyorum. Yanlis mi yapiyorum?
    umarım hayal kırıklığına uğramayız
    2009 a3 SB 2.0 tdi ambition

kfyonur
    Guest
    ılgaz fena sakın zincirsiz çıkmayın

Senior Member
    sağol hocam. ben de öle yapacam inşallah

Banned
    Alıntı MOBYDICK Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yok abi doru yapıosun ben 1.6+lpg+kar lastiğiyle rahat rahat cıkıyorum sen dahada rahat cıkarsın

Senior Member
    Karlı zeminde yol tutuşu için jantın ebatı önemli.16" ve 17" gibi bir jantla kolay şekilde çıkabilirken 19" bir jant sizi zorlayacaktır.

@mobydick:Kış lastiği ve quattro olduğu için çıkmanız yüksek ihtimal ama siz yine de zinciri yanınızdan eksik etmeyin.