Senior Member GILLI Üyenin Avatarı
    paletı zıncırı bosver kıs lastıgı gerısı yalan ben senede 7 8 sefer kartalkayaya daga cıkıyorum ve hıc bır sorun yasamadın gercekten cok guvenlı ve performanslı valla daga cıkarken jeep falan alayını sollayıp gecıyorum daha bı sefer kızaklama ve patınaj yapmadı kar sevıyesıde gercekten yuksektı bence kıs lastıgıyle yaylıda olsa fazla zorlamadan 40km hızla rahat rahat cıkarsın mıchelin pilot kullanıyorum tavsiye ederim alıcagın zaman benı ara ıstersen ozel fıyatlara bulabılırım 05448570264 adım ekrem

Senior Member
    arkadaşlar benim 19" napıcam ben

Senior Member 34TT7044 Üyenin Avatarı
    235 35 19 kar lastiği varmı ekrem kardeşim hamuha

Senior Member
    arkadaslar yenı konu acmak ıstemıyorum,kar paletı almak ıstıyorum marka ve onerılerınızı alabılırmıyım?buarada kar lastıgı dusunmuyorum bılıyorum en saglıklı cozumu bu ama 4kar lastıgıne okadar para bayıllmak ıstemıyorum,onerılerınız.....
    (ek)sh

Senior Member OTTOMAN Üyenin Avatarı
    palet konusunda çok seçenek yok zaten erol kardeşim.isviçre malı olan var.çok dayanıklı ve kullanışlıymış.ayrıca kuzenim isviçrede, kullandığından çok met etti.
    Son düzenleyen OTTOMAN, 17-Şubat-2009 saat 22:01.

Senior Member
    abı marka falan warmı?fıyat bılgısı falan alayım dursun bırtane dıyorum ewdekı arabalar hep 17"takılırız
    (ek)sh

yavuz_16
    Guest
    palet hikaye enguzeli karlastiği 4 adet al tak arabana illa kara gerek yok karlastği için hava +8 derecenin altına dustu zaman bile karlastiin olmak zorunda ama zinciriinde aracında dursunne olur ne olmaz tavsiye ediceği karlastiği markası PİRELLİ SOTTOZERO bnm aracta 4 adet var hafif kar yagsın yernden kalkmıyodu araba bu lastikleri taktım canavar gibi tırmanıyo bn bursada oturuyorm uludaga defalarca cıktım bu kış bi ara yollarr olduğu gibi kar buzdu araba hç banamısın demedi

Senior Member
    yavuz kardesım saolasın ılgın ıcın,babamda kar lastıgı kullanıyor ama bılıyorsun kı kar lastıgı ekstra malıyet gecenler 4adet goodyear 4X4 ıcın aldı dudaklarım ucakladı,bıldıgın uzere ıstanbulda cokda fazla kar olmuyor bazen anlık bırde polıs sorun yapıyor,yanı kısacası gozu karartsam en ıyısı kar lastıgıde suanlık okadar acılmam
    (ek)sh

yavuz_16
    Guest
    Alıntı eksh Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    yavuz kardesım saolasın ılgın ıcın,babamda kar lastıgı kullanıyor ama bılıyorsun kı kar lastıgı ekstra malıyet gecenler 4adet goodyear 4X4 ıcın aldı dudaklarım ucakladı,bıldıgın uzere ıstanbulda cokda fazla kar olmuyor bazen anlık bırde polıs sorun yapıyor,yanı kısacası gozu karartsam en ıyısı kar lastıgıde suanlık okadar acılmam
    ya tabiki fiyatları pahalı ozellikle 4x4lerinki bn kampanyadan aldım gerçi 150 ytl daha bu kışın başında aldım yuksek kar performans lastiğiymiş bnmkiler okadar pahalı sayılmaz ama malum hele bu kırizde zor ama soyle bi durumda var yaz lastikleri +8 derecenn altına dustu zaman genleşerek sertleşiyo ve yol tutmuyo kar olması sart deyil ama karlastiğide tam tersine hava sogudukce yumusuyo ve daha iyi yola tutunuyo hem kar lastiği aldın zaman dyer yaz lastiklerinin omrude hemen hemen 2 katına çıkıyo yani aslında biraz paraya kıyarsan artıları var ama krızdede zor sende haklısın...

Senior Member OTTOMAN Üyenin Avatarı
    spikes spider markanın adı erol kardeşim.çok ucuz değil fiyatları ama kar lastiğine göre çok daha uzun ömürlü,güvenli,zahmetsiz,ekonomik...trdeki distrübütörünü tam bilmiyorum ama google dan bulursun.ayrıca e-ticaret plartformlarına da bakarsın.ürünün güzelliği belli bir km/s e kadar kuru asvalttada seni rahatsız etmeden kullanabiliyorsun.tabi uzun süre değil.
    Son düzenleyen OTTOMAN, 17-Şubat-2009 saat 23:59.