Senior Member spydx Üyenin Avatarı
    Alıntı Mert4 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    2010 modellere uyarmı acaba.. bu arada güle güle kullanın çok başarılı
    bence uymaz çünkü 2010 kasada far yapısı farklı

birde bi-xenon demiştin far için merak ediyorum bu h4 ler nasıl sellektör yapıyor xenon kısa sürede nasıl doluyor???
    Son düzenleyen spydx, 22-Aralık-2009 saat 21:20.
    Audi A3 2005 Triptronic
    34 ELF 22

Member benjamin Üyenin Avatarı
    ya bende çok merak ediyorum özele telefon numaramı bıraktım benin ararmısın farı aldım ama daha taktıramadım bununla ilgili görüşmem lazım

Senior Member Bugra__ Üyenin Avatarı
    bende ledleri merak ettim... farları yakmadan ledleri yakma imkanı varmı?
    [COLOR=Red]
    [COLOR=Black]06 BU 060

[/COLOR]
    [/COLOR]

Senior Member Mert4 Üyenin Avatarı
    Alıntı spydx Demiş ki: Mesajı Görüntüle

birde bi-xenon demiştin far için merak ediyorum bu h4 ler nasıl sellektör yapıyor xenon kısa sürede nasıl doluyor???

evet bende merak ediyorum bi.xenon'nun çalışma mantıgı biraz farklı h4 lere göre mercek içinde ışığı yukarıya yansıtan aynalar warmış dikkatli bakıncada mercek içinde bişeyler oldugu zaten gözükmekte...

Junior Member CeM Üyenin Avatarı
    Hayırlı olsun on numara olmus..bende arkadaslar gıbı ledleri merak ettim..bu arada farları yakmadan ledler yanıyomu?

Banned

abi bu farlar h4 değil ondan eminim cünkü srk shopla konuşmuştum bana h4 değil demişti. yani (h11 far olması gerekli) içinde mercek normal araçlardaki gibi diyafram ayarı yaparak bixenon oluyor yani h4 farlardaki gibi ampülden uzun kısa yapmıyor. farın kendi özelliği . srk shoptaki arkadaş öyle söylemişti bana. bende düşünüyorum ancak benim farda orjinal xenon var o yüzden kararsızım:S:S:S

@musty
    egeli hemşerim cok güzel olmuş hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim. ancak gece fotolarını koyabilrsn cok makbüle geçer iyi günler...

h11 yada h7 ise farlar kapalı iken nasıl sellektör yapacak başka ampül yokki içinde xenon kısa sürede dolmuyor bende orjinal olsun diye d2s ampullü bi-xenon mercek yapmıştım standart uzunlarda yanıyordu merckle beraber orjinal gibi gözüksün diye içteki uzun h7 lerin üzerine metal kılıf geçirdim farlar kapalı iken sellektör yapamıyorum....
    bu farlar orjinal bixenon gibi hemkapalı iken nasıl sellektör yapıyor ben onu merak ediyorum....
    Audi A3 2005 Triptronic
    34 ELF 22

Banned
    h11 yada h7 ise farlar kapalı iken nasıl sellektör yapacak başka ampül yokki içinde xenon kısa sürede dolmuyor bende orjinal olsun diye d2s ampullü bi-xenon mercek yapmıştım standart uzunlarda yanıyordu merckle beraber orjinal gibi gözüksün diye içteki uzun h7 lerin üzerine metal kılıf geçirdim farlar kapalı iken sellektör yapamıyorum....
    bu farlar orjinal bixenon gibi hemkapalı iken nasıl sellektör yapıyor ben onu merak ediyorum....
    vallahi bilmiorm onu bizim bir araç var orjinalbi- xenon o selektörü normal amülle yapıyor. uzunları xenonla yapıyor. ama benim bildiğim kadaryla 8p bixenon olan s3 ler xenonla selektör yapabiliyor. (benim gördüğüm s3 yavuz abininkinden değildi) makyajsız kasa idi...a3lerin ledlerindede tek ampül var diye biliyorum ....

Senior Member mustyt Üyenin Avatarı
    kusra bakmayın bılgısayrım bozuk sureklı gıremıyorum soyle soylıyım.ampuller h4 tur uzun kısa bırarada.ledleri farlar yanmadan yakabılıyorum.2010 makyajlı kasalara uymuyor.detaylı fotolarını da en yakın zamnda cekıp koyucam

h4 lernasıl doluyor hemen ve farlar kapalı iken sellektör yapıyor bak merak ettim... birde mercek nasıl yansıtıyor bixenonda merceklerde açılıp kapanan kısım var altta o açılınca yansıtma çogalıyor... galiba mercek yapısı standat bixenonla aynı ve h4 farlarda görmüştüm far aynı yanıyor ampül oynuyordu yuvadan çkıp giriyor benim merak ettim balanst nasıl dolduruyor kısa sürede sellektör yaparken....???????
    Audi A3 2005 Triptronic
    34 ELF 22