Senior Member thekel82 Üyenin Avatarı
    sonarla eagleeye arasındaki fark nedir üstad?

Senior Member Sarp Üyenin Avatarı
    dostm bende en ıyı aydınlatma ıcın arastrmasnı yaptm bu urunlerın ıkısnıde satan her satıcıyla gorustum. eagle eye dan bır suru var suanda.bnde cogaldıkca bu farlar ne kadar begensemde tercıh etmemeye basladım.sonar getırtıorm bır kaynak buldm.bayram sonrası kısmet ıse takıcam fotoları koyarm elıme gectıgındede ıletısım bılgısı eklıcem sonra fake atıo gıbı olmasın
    Seat Leon 1.6 TDI DSG CR COPA PLUS NEW
    Audi A3 1.6 FSI SPORTBACK

eagle eye ın mercek kalıtesının sonara gore dusuk oldugunu soledı cogu kısı bana bunu soledı.tabı bu kıme gore ıyı kıme gore kotu tartısılır.sonar daha kalıtelı dedı adamlar.takınca anlıcaz sonarın methını

Senior Member thekel82 Üyenin Avatarı
    var mı Sarp bir gelişme?
    ben hala mal gibi değiştiremedim gitti ya:S

Junior Member
    Yeni farlardan S3'lere de takılabiliyor mu (2008)

Alıntı serkanhaydaroglu Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    var mı Sarp bir gelişme?
    ben hala mal gibi değiştiremedim gitti ya:S
    sonar hıc bı yerde yok lanet olsnkı bayram oncesı vardı adamlarn stokta kalmaıms eagle eye taktrcam ve arka stoplarıda ledlı buldm sahane yenı a3 sb lerden daha kral bence

Senior Member Levo Üyenin Avatarı
    ......................................

Senior Member fratello Üyenin Avatarı
    Alıntı Sarp Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    sonar hıc bı yerde yok lanet olsnkı bayram oncesı vardı adamlarn stokta kalmaıms eagle eye taktrcam ve arka stoplarıda ledlı buldm sahane yenı a3 sb lerden daha kral bence
    Sarp selam...Uraz'ı senin arabada bir kaç kere görmüştüm, hatırlarsın belki.. Led'li arka farlar için fiyat nedir ? Ve resim/link var mı paylaşabileceğin ?

Alıntı fratello Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Sarp selam...Uraz'ı senin arabada bir kaç kere görmüştüm, hatırlarsın belki.. Led'li arka farlar için fiyat nedir ? Ve resim/link var mı paylaşabileceğin ?
    mrb kardesm hatırladım.vala ben uygun fıyata buldum yarın hepsı takılcak on farlar arka stoplar vs bı kac ıslem daha var ....365 tl ye buldm 3 renk var orjınal stop rengınde, smoke ve siyah.ben orjınal gıbı durusundan yanayım arabanın.o yzden kırmızıyı tercıh etcem.bılıosn araba sedeflı lava grı.bogmasın dedım stoplar.yarın ıstersen ararız senı arabanın ustunde gorursn.full ledli hepsi.önlerede eagle eye takcam a4 style olan.sonar hıc bır yerın stogunda yok ıstanbulda malesf xenonlarıda canbus sıstemlı xenonlardan takcam alt ust sıslerede bakalm yarın gıdıcez urazla

Senior Member fratello Üyenin Avatarı
    kardeşm yarın için haberleşiriz, telefon numaramı pm attım. Olmadı başka gün senin aracın üzerinde görürüm...Kırmızı renk zaten en mantıklısı duruyor bence de...her renk araçta kırmızıyı seviyorum ben arka stop rengi olarak..hayırlı olsun şimdidennn farlar..