Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Önceki sayfalarda yazıyor, yukarıda verdiğim siterelden de alabilirsiniz
    2F2F Mazisi..

selamlar,

2008 a3 sportback (xenonsuz) aracıma a4 tipinde xenonlardan taktırmak istiyorum. işçiliği çok iyi olan ve parça da bulabilecek olan istanbulda tanıdığınız birileri var mıdır arkadaşlar? servisi aradım az önce bütün sistemi değiştirmen gerekir 8000-9000 TL harcarsın dediler.

Özel bosch servislerini aradım olayı çok iyi bilmiyorlar. hepsi farklı bilgi veriyor.

bu konuda a'dan z'ye beni aydınlatabilecek (değişimden sonra far sensörü çalışır mı? silecek motorlarına etki edip yakar mı? muayeneden geçer mi? maliyeti ne olur? hangi marka kullanılmalı?) tanıdığınız, güvendiğiniz bir yer var mı?

şimdiden teşekkürler...

Junior Member
    Merhabalar,
    Aynı soruyu benim için de geçerlidir arkadaşlar ancak bende A3 2005 1,6 Attr. var.

Senior Member sokarca Üyenin Avatarı
    2010 model A3 için bugun aynı yerle gorustum haftaya araca bakip olup olmayacagini soyleyecekler. ancak 2010lara olmaz diye yazildigini gordum bilen arkadaslar aydınlatırsa memnun olurum.

SRKShop'da urunu denedik ancak makyajlı kasaya olmuyor. far yuvasına olup olmayacagına bakmadık ancak soketi takıp denedik sıraları dahi farklı onların da elektrikçi de editlenmesi gerekiyor. yani kısaca makyajlı kasaya olmuyor eski kasalara cok güzel oluyor

Senior Member evrenalpar Üyenin Avatarı
    Bildiğim kadarıyla sonradan takılan xenonların muayeneden gecebilmesi icin faryikama olması gerekiyor.

Senior Member spydx Üyenin Avatarı
    Alıntı evrenalpar Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bildiğim kadarıyla sonradan takılan xenonların muayeneden gecebilmesi icin faryikama olması gerekiyor.
    ben bu sene sonradan yapma bi-xenonlarla tüvtürk ten sorunsuz geçtim... hatta sislerde de xenon vardı açısı yanlış yazdılar...
    Audi A3 2005 Triptronic
    34 ELF 22

Member ringwraiths Üyenin Avatarı
    Alıntı sokarca Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    2010 model A3 için bugun aynı yerle gorustum haftaya araca bakip olup olmayacagini soyleyecekler. ancak 2010lara olmaz diye yazildigini gordum bilen arkadaslar aydınlatırsa memnun olurum.
    Dostum bende araştırdım benim aldığım yanıtda 2010 modellere olmuyormuş. Ama bende takipcisiyim bi gelişme olursa haberdar edelim
    ...A4 Quattro 2011 211 ps ibis beyazı...

Alıntı sokarca Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    SRKShop'da urunu denedik ancak makyajlı kasaya olmuyor. far yuvasına olup olmayacagına bakmadık ancak soketi takıp denedik sıraları dahi farklı onların da elektrikçi de editlenmesi gerekiyor. yani kısaca makyajlı kasaya olmuyor eski kasalara cok güzel oluyor
    denedik olmuyor diye yazdım

Senior Member shotter_big Üyenin Avatarı
    Alıntı spydx Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    ben bu sene sonradan yapma bi-xenonlarla tüvtürk ten sorunsuz geçtim... hatta sislerde de xenon vardı açısı yanlış yazdılar...
    Benimde bildiğim kadarıyla Xenonlarda otomatik far yükseklik ayarı ve far yıkama şart, yoksa hafif kusurlu geçiliyordu ilk zamanlar. Belki biraz esnetmişlerdir kuralları.