Senior Member ucanturk Üyenin Avatarı
    Bi sorum olacaktı... Benim aracımın farları düz. Xenon değil.. Bu farları taktırırsam orjinal xenon farların tüm fonksiyonları çalışır mı? Otomatik far yüksekliği... gibi...

Junior Member klad Üyenin Avatarı
    senin aracında merceksiz olan farlardan var sanırım onlarda bir sorun olmuyor senin aracında otomatik far ayarı yoktur içerden ayarlanıyor trimport yardımı ile yani bu farlar normal çalışır. full fonksiyon kullanabilirsin. yanlız arkadaşlar ben bugun amerikan park sinyalinden takıyorum çünkü parklar patlak diye uyarı veriyor, gerçi ufak bir dirençte işimizi görür fakat bunlarda az biraz sarılık yanarsa güzel olur kanaatindeyim. far ayarı içinde maalesef orjinal motorları montajlicam farın içine bakalım bir sorun olmadan hallederiz.

Junior Member klad Üyenin Avatarı
    Alıntı Or_Gin Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    gündüz kısaları yakmasan çok daha can alıcı durur bence ledleri zayıf gösteriyor..

maalesef dediğin gibi olmuyor kısaları açsanda kapatsanda ledlerde bir değişiklik yok gelen voltaj aynı olduğu için ışık şiddeti aynı kalıyor.

Member benjamin Üyenin Avatarı
    arkadaşlar ben akşama hem gündüzü hem geceyi atacam bu arada benim farlarım h11 di m-tec 8000 koydum ve en ufak sorunum dahi yok ikaz ışığı ilk takılınca yandı sonra acıp kapattım sorun gitti beyin tanıdı ve öyle bir işçilik yapıldıki bayıldım valla yer adres verebilirim bu arada benimki xenonsuzdu ama çok şık oldu

Son düzenleyen Ümit, 22-Mayıs-2010 saat 12:41.

Senior Member Gx.Bortu Üyenin Avatarı
    Güzel duruyor ama biraz fazla mavi geldi bana rengi.

Senior Member d3nz3l Üyenin Avatarı
    Arkadaşlar konu hortlayacak kusura bakmayın ama ben eagle eyeslardan aldım bugun. Henuz takamdım arac kazalı serviste.

Bunun kullandıgı ampul tipi ne ? h4 h9 h7 h11 ? hangisi kafam karıştı. Ona göre xenon kit alıcam ama kesin 1bilgi bulmam lazım
    Son düzenleyen d3nz3l, 16-Mart-2010 saat 02:07.

Senior Member anL Üyenin Avatarı
    resim beklerük d3nz3l takıldıysa

Senior Member d3nz3l Üyenin Avatarı
    Arac kazalı şuan serviste toplanıyor Ama biraz once farlara baktım arkasında h7 , h11 yada ds2 mi oyle 1sey yazıyor ampul tipi icin. İicnde de h9 lamba var Her telden takılıyor galiba.

Bu arada far gayet kaliteli görünüyor. Haftaya anca takarım Foto eklerim taktıktan sonra
    Eklenen Resimler
    Son düzenleyen Ümit, 22-Mayıs-2010 saat 12:42.

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Tüm modeller için tıklayınız.

Dectane

Tuning Parts Online mit FK Automotive

KUFATEC GmbH - Bi-Xenonscheinwerfer Set mit Tagfahrlicht Audi A3 8P & 8PA 35555
    Eklenen Resimler
    Son düzenleyen Ümit, 22-Mayıs-2010 saat 12:28.
    2F2F Mazisi..

Junior Member
    peki 2004 a3 amb. için bu dectane farları türkyeden nerden bulabiliriz?