Junior Member
    ilginiz ve yorumlarınız için teşekkür ederim. aracı dün teslim aldım, ne kdr direttiysemde bana bunu bir daha yaşamıcaksınız gibi cevap verilmedi. servis müşteri ilişkilerine topu attı kimi zamanda suçlar konuştu aynı şeyide müşteri ilişişkileri servis için söyledi. zaten siz bir soru soruyosunuz başlıyolar doğuşun kurumsal şirket olmasından yani onları rahatsız edicek sorulara cevap alamıyosunuz. insanı bezdirme politikası uyguluyolar, bir arkadaşımız hakkımızı arıyalım susmıyalım dedi haklı ama olmuyo işte bnde sadece almanya ya bir mail atıcam çünkü türkiyede bunu kaale alcak adam yok. sadece birbirini suçlıyan insanlar var. ama audi araç bir daha asla kullanmıcam.

Senior Member TFSI34 Üyenin Avatarı
    Alıntı zeyca Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    ilginiz ve yorumlarınız için teşekkür ederim. aracı dün teslim aldım, ne kdr direttiysemde bana bunu bir daha yaşamıcaksınız gibi cevap verilmedi. servis müşteri ilişkilerine topu attı kimi zamanda suçlar konuştu aynı şeyide müşteri ilişişkileri servis için söyledi. zaten siz bir soru soruyosunuz başlıyolar doğuşun kurumsal şirket olmasından yani onları rahatsız edicek sorulara cevap alamıyosunuz. insanı bezdirme politikası uyguluyolar, bir arkadaşımız hakkımızı arıyalım susmıyalım dedi haklı ama olmuyo işte bnde sadece almanya ya bir mail atıcam çünkü türkiyede bunu kaale alcak adam yok. sadece birbirini suçlıyan insanlar var. ama audi araç bir daha asla kullanmıcam.
    Dogus Oto'nun gittiginiz yerdeki muduru ile gorusun.
    Tatminkar cevap verebilecek veya oneri sunabilecek tek kisi mudurleri.

Senior Member BGR02 Üyenin Avatarı
    Alıntı zeyca Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    almanyanında pek kaale alacagını zannetmem. Ama sonuna kadar hakkınızı arayın derim.
    [FONT=Book Antiqua]Hidden Content
    [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype][SIZE=2]İzindeyiz[/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua]...
    [/FONT]

Senior Member gunel--a Üyenin Avatarı
    Anlaşılan oki 2009 audilerin kronik sorunları var çünkü sadece bu forumda bile dünya kadar problemli araç çıktı buda çok büyük bir prestij kaybı audi için benim araç 2007 72.000 de arabada tık yok çat die çalışıo 2009 arabanın yaptığına bak