Junior Member
    arkadaslar hıc sokturpte boru koydurmaya gerek yok yakıt artar o zaman bende de arıza vardı .650 tl ye aldım umranıyeden ıstersenız adresı verebılırım .....?

Junior Member
    bendede aynı sorun vardı 650 tl ye aldım ıstersenız adresını verebılırım..

Member
    arkadaşlar adres olur telefon olur verirseniz iyi olur aynı muhabbet bende de oldu

Junior Member
    Merhaba Arkadaşlar,, Benim araç 2009 A3 1.4 TFSI Sportback Aracın katakilit konvektör ışı yandı. Servis 2 gün uğraştı yazılım ile halledemediler. Şimdi komple gösterge paneli değişmeli diyorlar. 2086 TL Maliyeti varmış. Öylece kaldım. Yardımcı olabilirmisiniz. Saygılar,

Banned
    test cihazında arıza kaydı olarak gozukuyor mu?

Junior Member yucelyarali Üyenin Avatarı
    Alıntı mlokmanoglu Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Merhaba Arkadaşlar,, Benim araç 2009 A3 1.4 TFSI Sportback Aracın katakilit konvektör ışı yandı. Servis 2 gün uğraştı yazılım ile halledemediler. Şimdi komple gösterge paneli değişmeli diyorlar. 2086 TL Maliyeti varmış. Öylece kaldım. Yardımcı olabilirmisiniz. Saygılar,

garantisi yokmu aracının bendr basıma geldi garantiden değiştirdiler. haberın olsun
    [FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=red]06YB0445[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Senior Member
    Katı sokup yazılım yaptırabılırsın yada orjınal kat takabılırsın...
    Eger kat takıcaksan umarım garantıden yaparlar...

Junior Member atquattro Üyenin Avatarı
    katal. ömrünü tamamlamış ise ve çevreciyseniz gider yenisiyle değiştirisiniz... ama çok önemli değil diyorsanız gidip Downpipe yaptırırsınız yada hazır alırsınız iptal etmiş olursunuz ama kesinlikle sensörlere halk diliyle sondaları sisteminizden iptal etmeyin derim... çünkü değerleri okuması lazım sağlıklı olabilmesi için... katalizatörün egzoz salınımından başka araca bi yararı yoktur. hatta aracın egt sine kadar farkettirir...
    buda şu demek;

KATALİZATÖR=DAHA TEMİZ ÇEVRE
    KAT.İPTALİ =+5 hp+yakıt tüketimi+Daha kirli Bir DÜNYA
    Seçim sizin

Member
    tamam söktürmemeye karar verdik de ucuza alınacak bir yer söyleyin yahu yok mu bildiğiniz bir yer arkadaşlar...
    teşekkürler...

Junior Member
    bende de aynı sorun vardı ümraniye sanayide OTO2000 den aldım alman malı ve yerli iki çeşidi var alman malını 800 tl 2 yıl garantide aldım taktırdım 1 sene oldu hiç sorun çıkarmadı