Senior Member
    Arkadaşlar bu video kesinlikle düzmece çünkü dikkat ederseniz araba geri viteste çünkü beyaz ampüller yanıyor ama nasıl oluyorsa tekerlekler öne doğru dönüyor tam o aletin üzerindeyken biraz daha dikkatli bakarsanız anlarsanız araba geri viteste... quatro dedin mi orda duracaksın bmw ve mercedes arkadan gelir
    Son düzenleyen mK_33, 29-Mayıs-2009 saat 20:13.

Senior Member GRN Üyenin Avatarı
    [COLOR=Red]mK 33[/COLOR], Aracın geri vites ışığı sönüyor ama ışık vurduğu için parlak gözüküyor biraz daha dikkatli bakarsan arka tekerler düzeneye tam oturduğunda geri vites ışığını södüğünü fakat ışık vurduğundan sanki yanıyormuş gibi göründüğünü anlarsın. Gene Q5 inde bi testi vardı hatta burda bi arkadaş paylaşmıştı, Q5 in birçok muadili araç düzeneği geçmişti fakat Q5 kalmıştı o videoda mı düzmece acaba?? Walla benim Q5 in o halini görünce audiye güvenim sarsıldı üstüne bu videoda gelince quattro düşündüryor beni.. [COLOR=Red]Mephisto[/COLOR], Orda bence a8, gücünün çoğunu arka tekerlere verdi saplandığını düşünerek fakat ön tekerlere giden güç a8 i çekmeye yetmedi bence olay bundan ibaret...
    Son düzenleyen GRN, 29-Mayıs-2009 saat 20:27.

Senior Member
    grn, bence ışık sönmüyor hala yanıyor 5 kere izledim sönüyormuş gibi gelmedi bana tabi benim fikrim bu 5 serisi çıktıgında ısıgın sondugu bariz belli oluyor onda yansıma yapmıyor a8 de niye yapıyor hem yansımış olsa bile bana tekerleğin dönüşü çok çakma geldi..

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    grn yukardada yazdım quattronun zaten temel prensibi güç hangi tekerleğe ihtiyaç duyarsa ona aktarır çamura saplandığını düşünürse arkaya değil zaten öne aktarması lazım kaldıki ön zerre dönmüyor yani bu imkansız audiyi bilmesem bu araç arkadan itiş derim siz ne derseniz diyin bu tamamen düzmece, ayrca geri vites ışığı da bana söndü gibi gelmiyor. quattroya güveni sarsılan önceki sayfada verdiğim videoyu izlesin
    2F2F Mazisi..

Senior Member cico Üyenin Avatarı
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Böyle rezillik görmedim bu video bariz palavra arkdan itişli A8 çıktıda haberimiz mi yok?? ön lastiklerin dönmemesi imkansız bmwciler bişi atmak için yapmış bunu, audi yıllardır quattro ile anılır kimse audinin rallilerde quattro ile neler yaptığını ve bu işin köşe taşlarından biri olduğunu unutmasın. Bu videoyuda izleyin derim (bmw arkadan itiş yapmaya devam etsin elinin hamuru ile 4 çekere bulaşmasın )

Umit bey bence en guzel cevap bu video olmus öyle onun bunun yaptıgı fake video degil alman tv testi arkadaslar bu A8 videosu kesinlikle fake...
    2009 A3 SB 1.8[COLOR=red]T[/COLOR] S-tronic

Senior Member cico Üyenin Avatarı
    Ayrıca 10 larca kez dikkatli zoom yaparak da izledim geri vites ısıgı sönmüyor...
    2009 A3 SB 1.8[COLOR=red]T[/COLOR] S-tronic

Senior Member GRN Üyenin Avatarı
    1:44 ten 1:46 arası bakarsanız söndüğünü göreceksiniz arkadaşlar...

Senior Member audi_bursa Üyenin Avatarı
    Alıntı GRN Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    1:44 ten 1:46 arası bakarsanız söndüğünü göreceksiniz arkadaşlar...
    evet bencede isik sonuyo dogru diyosun ,,ama bu cok sacma bu iste baska bisey var ..?
    AUDI

Senior Member mTuran Üyenin Avatarı
    Bencede fake gibi geldi. Sitede 1-2 ay önce bir arkadaş var babasının a8'inde istedikleri zaman quattroyu açıp kapama hatta tek çekere alma olanakları olduğunu söylüyordu acaba bunlarda sadecce arka çekere almış olmasınlar
    BMW 520i M Sport '17
    Jaguar XE Portfolio 2.5T '17
    Mercedes C180 '15
    BMW 520d '12
    Mercedes E 250 CGI Cabrio '11
    Audi A5 2.0T Quattro '10

Senior Member BaRRiCaDe07 Üyenin Avatarı
    Alıntı mTuran Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bencede fake gibi geldi. Sitede 1-2 ay önce bir arkadaş var babasının a8'inde istedikleri zaman quattroyu açıp kapama hatta tek çekere alma olanakları olduğunu söylüyordu acaba bunlarda sadecce arka çekere almış olmasınlar
    En mantıklı açıklama bu bence... tabi varsa öyle bir özellik
    [SIZE=3][SIZE=5][COLOR=Gray][COLOR=black]0[/COLOR]7 [COLOR=black]A[COLOR=Gray]N[/COLOR][/COLOR]N [COLOR=black]0[/COLOR]7
    [/COLOR][/SIZE]
    [/SIZE][SIZE=3][COLOR=Black]
    [/COLOR]
    [/SIZE]Hidden Content