Member ssukuroglu Üyenin Avatarı
    Bu Vidyo kesinlikle hosunuza gidicek.
    A4 2.0 TFSI Quattro S-Tronic B8

Senior Member
    Yau bu iPhone'dan youtube'a niye girilmiyo artik?
    bilen var mi?

Senior Member audi Üyenin Avatarı
    Alıntı MOBYDICK Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yau bu iPhone'dan youtube'a niye girilmiyo artik?
    bilen var mi?
    Bende benimkinden daha önce giriliyodu acaba sizinkindemi sorun var dicektim ama şimdi denedim gerçekten girilmiyor..

Senior Member
    Alıntı audi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bende benimkinden daha önce giriliyodu acaba sizinkindemi sorun var dicektim ama şimdi denedim gerçekten girilmiyor..
    Anlasma mi bitti, mahkeme bunu da mi engelledi, guncelleme mi var,... anlamadim ki...

Senior Member audi Üyenin Avatarı
    Alıntı MOBYDICK Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Anlasma mi bitti, mahkeme bunu da mi engelledi, guncelleme mi var,... anlamadim ki...
    iphone' reset attım denedim yine girmedi anlaşma bitmiş olabilir sanırım artık giremicez
    Son düzenleyen audi, 12-Mart-2010 saat 00:27.

Senior Member
    Alıntı audi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    iphone' reset attım denedim yine girmedi anlaşmabitmiş olabilir sanırım bitti artık giremicez
    Acilir diye tahmin ediyorum ya, hadi bakalim...

Senior Member
    Arkadaşlar dün Şenyıldız'daydım, şu meşhur quattro-x drive youtube videolarından bahsettim. O videoları bazı sensorları ve esp'yi iptal ederek çekiyorlarmış. Tamamen yalan olduğunu söylediler.

(Tabii Audi servisinden böyle bir cevap şaşırtıcı değil ama, cevap cevaptır. Yazayım dedim )..

Senior Member
    internetten izlediğim onca video dan sonra bende x drive ın quattro dan daha iyi olduğuna kanaat getirdim malesef...
    Beşiktaş JK 1903
    Audi A5 3.0 Tdi Quattro Tiptronic ' 10
    Audi A3 sportback 1.6 Tdi Stronic ' 12

Senior Member

ben de videoların gerçekliğine inanmıyorum. bu videoda q5 sanki awd bir araç değil de rwd bir araç gibi işliyor. ön tekerler rulodayken sorunsuz çıkıyor rulodan zaten orayı fazla irdelemiyorlar 0.17 snde sanki araç rwd hiç zorlanmadan çıkıyor. ama daha sonra arka tekerler ruloya gelince araç çıkamıyor. ön tekerler hiç dönmüyor. işte burada fake ortaya çıkıyor çünkü nedir x-drive quattrodan üstün denir neden %100 öne veya arkaya iletebiliyor tahrik gücünü ama quattro en fazla o da yeni nesil quattroda %85 arka ve en fazla % 65(di heralde tam bilmiyorum) ön tekerlere güç aktarabilir bu sebeple xdrive daha iyidir denir değilmi. ama videoda öyle değil quattro %100 arka tekerlere güç iletiyor ön tekerlerde güç sıfır. nedense artık?? bi de q5de esp modunu kapattığınzda esp off olmuyor esp offroad yazısı çıkıyor. burada farklı bir tahrik durumu ve tekerlere farklı bir esp müdahalesi çıkıyor. videodaki q5 sanki rwd bu videolara farklı yorumlar istiyoruz

Senior Member
    bu da farklı bir video. araçlar hep q5