Senior Member GRN Üyenin Avatarı
    Walla iyi olur sertaç bende denk gelemedim yolda bi tt-s e denemiş oluruz

Banned
    denk gelirsinde sen denk gelene kadar o çoktan gitmiş olur hahaa tamam deneyelim valla bi gün etiler tarafına gelirsem eğer mutlaka görürsün nasılsa beni 1 kere geldim anında gördün

Senior Member GRN Üyenin Avatarı
    Aynen ama bu sefer görürsem bağrırım geçen sefer apachi lik olmasın diye bide yanında kız arkın var diye bağırmadım

Senior Member
    Alıntı powerslide Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    peki ozaman geçen kış kartepe'de başımdan geçen bir olayı anlatıyım. tüm gün kaydık ettik eğlendik akşam hava karardığında dönüş yoluna koyulduk. otelin otoparkından çıkmadan önce arabayı karlı zeminde kullanmak istediğim için piste doğru yöneldim. kartepeyi bilenler bilir otelle apart otel arasında dar bir asfalt yol direk pistlerin başlangıçına gider. işte o yolda ilerledim ama tabiki arabayla piste girmedim sadece ön tekerler karlı zemine denk gelecek şekilde durdum daha fazla gitmek istemedim(arka tekerler asfalta) ne olur ne olmaz diye daha ileri gitmedim iyikide gitmedim çünkü biraz sonra olanlar sinirimi fazlasıyla bozdu.
    ön tekerlerin üstünde olduğu karlı zemin aslında tamamen vıcık kar diye tanımladığımız kıvamdaydı. 2 cm yüksekliğinde ayakla bastığınızda anında suya dönüşen cinsten. neyse geri vitese takıp geri çıkmak istedim ama arabam hareketlenmedi. patiye sarıp esp lambası yanmaya başladı. nası ya dedim ortada buz yok kar yok ön tekerlerin içinde oldu kar zaten vıcık. sonra arkadaş indi arabadan baktı ve arka tekerler boşa dönüyo dedi. heralde quattro sistemi fazla dönen ön tekelerden gücü kesip arkalara gönderdi ama o bile beni çıkartamadı ordan. ayrıca asfalt üstünde olan arka tekerler neden boşa dönüyodu onuda anlamadım. o sırada bir görevli geldi dedi ki burdan çıkış yok ben de bozuntuya vermemek için evet ya şaşırdım yolu yanlışlıkla girmişim buraya dedim.. neyse sonuç olarak arabayı ordan arkadaşım ve görevlinin önden itmesiyle geri geri çıkardık. sinirim bozuldu ve ortaya öyle bir görüntü çıktı ki ordan geçen insanlar arabadan anlayıp gelip baksalar quattro araba vıcık kardan çıkamadı diye reklam olurdum. tekrar hatırlatıyım ön tekerler vıcık karın üstünde arka tekerler asfaltın üstündeydi bilmiyorum belki tam tersi olsa arka tekeler karda ön tekerler asfaltta olsa ve ben düz gitmek istesem araba sorunsuz gidebilirdi belki.. bu olay biraz hayal kırıklığı yaratmadı desem yalan olur.
    halbuki iki sene önce istanbulda kar yağdığında her yere girip çıkmıştım, gece karlı yollarda eğlenmekten eve girmiyodum.

p.s: lastiklerim yepyeniydi.

bide her ne kadar akşam orda kimse olmamasına rağmen apaçilik olmasın diye piste girmedim bide girsem şu x5 on the beach gibi olurmuşum
    Cok enteresan ve tartistigimiz videoya uyuyor anlattiklarin. Orada da arka tekerler patinajda iken onden cekmesi gerekiyor fakat cekmiyor! Sende de on tekerler patinajda ama arkalar cekmiyor! Tam bir muamma oldu bu is! Alacakaranlik kusagi gibi Du bakali nolcek

Banned
    haha bağır yahu nolcak kız arkadaşım o sanki aldatıyorum allah allah

Senior Member al2 Üyenin Avatarı
    Alıntı identity Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    denk gelirsinde sen denk gelene kadar o çoktan gitmiş
    gitmez gitmez biraz zorlanır,sonra gider bi tts sahibi arkadaşım söledide ordan biliom :

Senior Member frodo555 Üyenin Avatarı
    Alıntı banshee8831 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    hehe süpersin valla türkiye'den alan olmuş mu haberiniz var mı
    mansimovun (hani şu rus petrolünün yarısını taşıyan azeri armatör) kardeşininmiş TR deki tek veyron diye duydum... bir fotoğrafını da çekmiştim iş yerindeki PC de duruyor yüklerim... Intercitynin sahibi de çok ciddi koleksiyonu olan bir abi, belki o da almıştır ama gezmediği için göremeyiz.
    2016 - A5 1.4 TFSi coupé 16 SBE 05 / 2011 - a5 1.8 Tfsi 160 bhp 16 AV 018 / 2009 a4 1.8 Tfsi 120 bhp (B8) 16 AV 398 / 2008 - a4 1.9 Tdi 105 bhp 16 AV 301 / 2006 a3 1.6 copué (8p) 16 AV 385... / 2011 renault fluence 1.5 dci 110 hp EDC privilege 16 AV 850 / 2010 opel astra II HB 1.3 cdti 95 hp easytronic 16 AV 530 / 2004 Seat İbiza 1.4 100 hp signo 16 AV 797

Senior Member powerslide Üyenin Avatarı
    aslında bu video'da audinin rampaya ön tekerden çıkması lazımdı sonuçta quattro'da dominant olan önden çekiş ama xdrive'da dominant olan arkadan itiş diye biliyorum ben.

Senior Member abbcn Üyenin Avatarı
    yok yok sertaç hırs yaptı artık nerde 3.20d veya c220cdı görse basıcak sonra çok benzin yiyo benim araba dicek... bizde yanından geçerken ibre oynamadı diyip uzucaz kara dumana boğucaz kırmızı başlıklı kızı

Senior Member
    Alıntı powerslide Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    aslında bu video'da audinin rampaya ön tekerden çıkması lazımdı sonuçta quattro'da dominant olan önden çekiş ama xdrive'da dominant olan arkadan itiş diye biliyorum ben.
    Bence Atay Aydiner bu video ve senin tecrubeni yorumlarsa mesele acikliga kavusur belki.