Konu Kapalı
Sayfa 1 - Toplam 13 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... SonSon
    Merhaba arkadaşlar,

Artık bir gelenek haline gelen Audi Driving Experience, bu sene 22-26 Haziran günleri arasında gerçekleşecek, fakat bu seneki konsept geçtiğimiz senelere göre biraz daha farklı.

İstanbul Park 'ta yapılacak olan Audi Driving Experience 'ta daha önceki senelerde önce otopark alanında yapılan çeşitli sürüş aktiviteleri, daha sonra pistte 2 veya 3 lap turlama yapılıyordu.

Bu sene otoparkta yapılan aktiviteler olmayacak ve sadece pistte gerçekleşecek. Hergün 2 gruba ayrılacak ve her grup 3 saat boyunca pistte eğitim görecek.

Bu 3 saati, Audi R8 V10 kullanarak geçireceksiniz ve ilk 1,5 saat ileri sürüş eğitimi olacak. Kalan 1,5 saat ise pistte istediğiniz hızda dönerek tur zamanlarınızı azaltmaya çalışacaksınız.

Gördüğünüz gibi daha önceki senelerdekinden çok daha özel bir program hazırlanmış, fakat ücretli olacak.

22 - 26 Haziran günleri içerisinde haftaiçi 300 Euro, haftasonu 500 euro olarak fiyatlandırılmış. 3 saat içinde fren balatalarını bitirip, 0 lastikleri parçalayacağınızı düşünürsek çok makul bir fiyat gibi gözüküyor.

Toplam kontenjan 300 kişi, bu yüzden gitmek isteyen arkadaşlar araçlarını aldıkları bayiilere bir an önce başvurmaları gerekecek.

TurboFSI.net 'ten olduğunuzu söylerseniz, bizi aynı gruba koyacaklar ve rezervasyonda öncelik tanıyacaklar.
    Acele etmelisiniz çünkü kontenjan gerçekten çok az.

Ben orda olucam, gelecek ve rezervasyonu kesinleşmiş arkadaşlar bana bildirirse sevinirim.

Senior Member Dynamo Üyenin Avatarı
    Alıntı turboadmin Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Merhaba arkadaşlar,

Artık bir gelenek haline gelen Audi Driving Experience, bu sene 22-26 Haziran günleri arasında gerçekleşecek, fakat bu seneki konsept geçtiğimiz senelere göre biraz daha farklı.

İstanbul Park 'ta yapılacak olan Audi Driving Experience 'ta daha önceki senelerde önce otopark alanında yapılan çeşitli sürüş aktiviteleri, daha sonra pistte 2 veya 3 lap turlama yapılıyordu.

Bu sene otoparkta yapılan aktiviteler olmayacak ve sadece pistte gerçekleşecek. Hergün 2 gruba ayrılacak ve her grup 3 saat boyunca pistte eğitim görecek.

Bu 3 saati, Audi R8 V10 kullanarak geçireceksiniz ve ilk 1,5 saat ileri sürüş eğitimi olacak. Kalan 1,5 saat ise pistte istediğiniz hızda dönerek tur zamanlarınızı azaltmaya çalışacaksınız.

Gördüğünüz gibi daha önceki senelerdekinden çok daha özel bir program hazırlanmış, fakat ücretli olacak.

22 - 26 Haziran günleri içerisinde haftaiçi 300 Euro, haftasonu 500 euro olarak fiyatlandırılmış. 3 saat içinde fren balatalarını bitirip, 0 lastikleri parçalayacağınızı düşünürsek çok makul bir fiyat gibi gözüküyor.

Toplam kontenjan 300 kişi, bu yüzden gitmek isteyen arkadaşlar araçlarını aldıkları bayiilere bir an önce başvurmaları gerekecek.

TurboFSI.net 'ten olduğunuzu söylerseniz, bizi aynı gruba koyacaklar ve rezervasyonda öncelik tanıyacaklar.
    Acele etmelisiniz çünkü kontenjan gerçekten çok az.

Ben orda olucam, gelecek ve rezervasyonu kesinleşmiş arkadaşlar bana bildirirse sevinirim.
    Sevgili Site Adminimiz;

bu konuda bir sorum olacak. eğer bu aktivitelere katılmak yerine izlemek istiyorsak bir ücret varmıdır? yada izleyiciler için rezervasyon gibi bir şeymi yapılıyor.?

TFSI forumu üyelerini hem izlemek adına hemde tanışmak adına buluşacağınız gün için burada bildirim yapabilirmisiniz?
    34 DJ 9145 Volkswagen Passat B8 1.4 TSI 150 ACT
    34 BY1373 Audi A3 8P Coupe 2.0 FSI MANUEL (Satıldı)

Hidden Content

35 HLS 11
    Guest
    500 Euro yüksek bir meblağ.

Bence Feriye'de güzel bir akşam yemeği + süper bir şarap olarak değerlendirmek daha kârlı bir yatırım.
    BONUS: Akşam için de bir şişe Moët & Chandon.

Senior Member mTuran Üyenin Avatarı
    Geçen sene gittiğimde R8 V10 ile 3 tur atacakken 2 tur amamız ardından yandaki elemana nedenini sorduğumda benzin bitti demesi gerçekten trajikti. Yine benzin falan biter 300-500 euro bağlamayalım Zaten 3 saat için R8'e 1200 TL verilmez.
    BMW 520i M Sport '17
    Jaguar XE Portfolio 2.5T '17
    Mercedes C180 '15
    BMW 520d '12
    Mercedes E 250 CGI Cabrio '11
    Audi A5 2.0T Quattro '10

Arkadaşlar bu aslında R8 V10 'a binmek için değil, tamamiyle bir sürüş eğitimi. Pistten çıkmayacaksınız ve amaç en hızlı tur zamanlarını yapmak.

Tahmini olarak 15+ tur atacaksınız.

Kendi aracınızla çıksanız lastikleriniz mahvolur, 5 tur zar zor atarsınız. Eğer bu tip bir eğitim arıyorsanız, gerçekten ama gerçekten çok ucuz.

Porsche 'ye yapıldı geçen ay. Onun fiyatı 1500 euroydu

Senior Member blackinwhite Üyenin Avatarı
    Haftasonuda 300 olsaymış kötü olmazmış

Senior Member
    22 si yada 24u gidebilirim katılmayı dusunen varmi ?
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

06 - Seat Ibiza FR wrecked Hidden Content
    07 - Seat Ibiza Coupe sold
    11 - Audi A4 a.k.a. Unicorn

Senior Member AC 811 Üyenin Avatarı
    Ben gelicem kardeşim beraber gidelim f1 pisttinde gazlamadık demeyız. Ölmeden önce yapılması gereken 100 şeyden biride bu olsa gerek

Senior Member Burak(1.8TFSİ) Üyenin Avatarı
    Bu sene tek organizasyon bu mu Ant bir bilgin var mı?
    Geçen seneki gibi olmayacak mı yani?
    '11 E92 M3 DKG

Alıntı indigoblue Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    22 si yada 24u gidebilirim katılmayı dusunen varmi ?
    Alıntı AC 811 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben gelicem kardeşim beraber gidelim f1 pisttinde gazlamadık demeyız. Ölmeden önce yapılması gereken 100 şeyden biride bu olsa gerek
    22 'si Mustafa ve ben gidiyoruz. Sabah 8:30 olarak ayırttık. Ayrıca benim bir arkadaşım daha geliyor.

Alıntı Burak(1.8TFSİ) Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu sene tek organizasyon bu mu Ant bir bilgin var mı?
    Geçen seneki gibi olmayacak mı yani?
    Geçen seneki gibi bir organizasyon olmayacak. Belki kendi aracınla çıkabileceğin bir pist organizasyonu olacak ama belli değil.

Her halukarda kendi aracınla 15 tur atman demek çok daha pahalıya mal olur.

Konu Kapalı
Sayfa 1 - Toplam 13 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... SonSon