Junior Member 34F6466 Üyenin Avatarı
    boss müzik sistemi olanlarda bagajda döşemenin içinde bas var...

Junior Member 34F6466 Üyenin Avatarı
    silecekler normal kapalı şartlarda açılmıyo kaputa çarpıyor...özellikle kışın buzlanma yapmasın diye sileceği kaldırmak isterseniz...aracı stop ettikten sonra anahtarı çıkarmadan kontak kapalıyken sileceği çalıştırınca yarım çalışıyor sileceği kaldırabilmek için

Senior Member GUR61 Üyenin Avatarı
    Alıntı 34F6466 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    boss müzik sistemi olanlarda bagajda döşemenin içinde bas var...
    bose müzik sistemi olmasa da standart ses sistemin de de bagajda döşemenin içinde bas var

Senior Member anL Üyenin Avatarı
    Alıntı GEN_ Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Can selam. Yeni gordum sorunu biraz gec bi cevap oldu o yuzden. xcarlink diye bisey var bunu hem bizim servisler takıyor hem de adamların kendi servisleri var. Yani bizim servislere de bunlar veriyorlar. Goztepede bi yerlerini bulmustum adam o zaman 155 liraya takarım demisti 150 yani dedim yok 155 dedi Sadece i-pod baglamıyosun torpido gozune bi modul takıyolar ve istersen usb bellege klasor yapıp sarkıları dolduruyosun ve ordan dinliyosun yani usb bellek dısında hicbiseye ihtiyacın yok istersen i-pod da baglayabilirsin. Teyp bu bellegi cd changer olarak tanıyor ve ordan calıyor sarkıları. Yaptırmak istersen beraber gideriz ben de taktırırım.
    eğer kolay bişey ise bende yaptırmak istiyorum

Senior Member utkan Üyenin Avatarı
    bass bende varda iptal durumda tabi ne kdar bass denebilir o da şüpheli

Member GEN_ Üyenin Avatarı
    Alıntı teenspirit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    eğer kolay bişey ise bende yaptırmak istiyorum
    Bana acıkcası kolay geldi. Teybi cıkarıp arkadaki cd changer soketine kabloyla cihazı baglıyolar sonra da cihazı istedigin yere koyuyolar (ki en ii yer torpido gozu bence). Baska hicbisey yaptıkları yok serviste bu is icin herseyde oldugu gibi asırı fazla istiyorlar. Fotografını aldım sitesinden torpidoda da su sekilde duruyor.
    Eklenen Resimler

Senior Member nrdgnr Üyenin Avatarı
    ah bide parça isimlerini ekranda gösterse süper olurdu gözüm kapalı yaptırırdım

Senior Member nrdgnr Üyenin Avatarı
    bide arkadaslar bose müzik sistemi olan ve olmayan araclar arasında ses kalitesi dısında ne fark var? nasıl anlasılır bose oldugu? herhangi bir etiket oluyomu ?

Senior Member utkan Üyenin Avatarı
    aga ben ön cam filmi çekilirken gördüm tizler blaupunkt tu arka hoparlorleride söktüm meraktan şekli şemali flan çok kıyak duruyordu ama markasını hatırlamıorm 6 ay flan oldu ama aracı temizlerken söküp bi bakarım

Banned
    bütün kolonlarda bose etiketi var eğer onu soruosan