Senior Member
    Alıntı volkan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Speed on olayını kafamdan sallamadım, Bazı arkadaşlar sallama bir olay diye yorum yapmışlar. Lütfen tam bilmediğiniz veya araştırmadığınız konular üzerinde insanlara yanlış ithamlarda bulunmayınız ekte resimlerini görebilirsiniz.
    arkdasim katiliyorum bendede var hatta bende resmlerini cektim koycam bilgisayara aktardigim zaman, sonucta arclarin versiyonlari farkli olabilir cok dogal bi durum.
    [FONT=Lucida Console][/FONT]

Senior Member
    belki söylenmiştir, sportbacklerde sürücü tarafından arka camlara çocuk kilidi yaptığınızda arkadaki cam kaldırıp indirme tuşlarının ışıkları sönüyor.

Senior Member al2 Üyenin Avatarı
    Alıntı Orhun Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    belki söylenmiştir, sportbacklerde sürücü tarafından arka camlara çocuk kilidi yaptığınızda arkadaki cam kaldırıp indirme tuşlarının ışıkları sönüyor.
    ya valla bizim eski arabalar bi teknoloji harikası bu bile vardı

Member
    Alıntı Gok2 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    arkdasim katiliyorum bendede var hatta bende resmlerini cektim koycam bilgisayara aktardigim zaman, sonucta arclarin versiyonlari farkli olabilir cok dogal bi durum.
    Sallamasyon yazısını okuyunca birden coşmuştum da arkadaşta kendi açısından haklıydı laf olsun diye ortaya atılan konularda oluyor. Bu arada araçlar akıl almayacak şekilde model model özellikleri değişiyor, Mesela benim direksyonda ki ses açma ve kısma özelliği çalışıyor fakat Mute özelliği çalışmıyor. Radyoda kaydedilen kanallar arasında kanal değiştirmiyor ama scan yapıyor. Saçma sapan şeyler.

Senior Member audis_line3003 Üyenin Avatarı
    valla ben yazmıştım sallama konusunu fakat arada sallayanlar oluyor..fotoğraflarla birlikte iyi anlattın...teşekkür ederim...

benim arka cam kapı kilidi düğmesine bastığım zaman arkadaki cam kaldırma ışıkları sönmüyor ....

Senior Member nrdgnr Üyenin Avatarı
    radyo ekranında dijital hız durumunu göremeyen ve sunroof unu uzaktan kumanda dan kapatamayan arkadasların serviste aracı bilgisayara baglayıp (vag-com) belirli kodları degistirtmesi yararlı olur.

Senior Member audis_line3003 Üyenin Avatarı
    umarım radyo chorus ta da özellik vardır...

Senior Member
    nrdgnr kardes senle hep paslasıyoruz boyle nıck yazmak olmuyo benım adım mehmet bu sunroof kapanma olayı bende de olmuyo ama benımkı open sky sımdı yıne adaptasyon yukleme olayıyla bu olay halledılebiliyor mu yanı bılgısayara baglayınca yenı adaptasyon yukleyıp oluyormuymus

Arkadaşlar Open Sky olan araçlarda (5 kapı S.back)

Open Sky anahtara basılarak kapanmıyor.. Sadece anahtarı sürücü tarafında kilitleme yerine takınca sanırsam sağa doğru çevirince sadece 'Güvenlik' sebebiyle camlar ve eger sunroofunuzde hafif açıksa otomatikman kapatılıyor.. Başka türlü kapanma ihtimali yok.. 2009 model A3lerde bu duruma dahil..

Eğer bilmiyorsanız bu durumu gidin aracınızda deneyin dediğim gibi olacaktır

Senior Member nrdgnr Üyenin Avatarı
    Alıntı mK_33 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    nrdgnr kardes senle hep paslasıyoruz boyle nıck yazmak olmuyo benım adım mehmet bu sunroof kapanma olayı bende de olmuyo ama benımkı open sky sımdı yıne adaptasyon yukleme olayıyla bu olay halledılebiliyor mu yanı bılgısayara baglayınca yenı adaptasyon yukleyıp oluyormuymus
    ismim nuri doğaner , open sky konusunda bilgim yok acıkcası ,net te baktıgım bilgilerde sadece "Roof" olarak geciyor.