Member rizacubuk Üyenin Avatarı
    Alıntı efdal Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben bugün yaptırdım 1.0 motor a3 için başlık açarak anlatacağım. Takip edin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    @efdal bekliyorum

Junior Member
    Alıntı aliyavas Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben de de aynı araç var ben çalışacağını düşünüyorum mantık ve kodlama aynı komutu verecektir

hocam deneme şansın oldu mu? linkteki kodla açıldı mı ?

Junior Member
    Arkadaşlar merhaba aranıza yeni audı a3 kullanıcısı olarak katılmış bulunmaktayım audı a3 sportback 2008 model 2.0 tdı araç senegal dakar da yaşıyorum ve bazı sorularım olacak ilgilenen ve cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Junior Member
    Arkadaslar merhaba
    Bende 2014 audi a3 ambition stronic alarak araniza katıldım. ilk olarak sormak istediğim 2 soru var.
    1.araci kilitleyince aynalar kapanmıyor .katlanma özelliği yok mü?yada bir ayarımi var anlamadim.
    2. Aracın ekranında araç resmi var araç resminin on kaputu kırmızı gözüküyor .bir arızamı var?

Şimdiden değerli cevabınız için teşekkür ederim

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Member
    Merhaba arkadaşlar 1.0 tfsi 2017 sportback ile bende aranıza katıldım.
    Aracın gizli özelliklerini ender otoda açtırmak istiyorum. Ama aracı aldığım yerdeki avekteki ustalar falan hep garantiyi bozarsın onları açtırırsan dedi. Ender oto sayfasında garantiyi bozmaz diyor.
    +2 yıl ek garanti de yaptırdım. Açıkcası korkuyorum ama özelliklerin en az 6 tanesini de açtırmak istiyorum.
    Durum nedir arkadaşlar teşekkürler.

Member
    Hocam aracın kendinedir olan bişey en nihayetinde yoktan yaratılmıyor avek başkasının işine göz dikmiş herhalde gönül rahatlığıyla açtırın keyfini sürün en kötü geri dönüşü olan birşey hemen halledilir

Member
    Alıntı Erayberkeacar Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hocam aracın kendinedir olan bişey en nihayetinde yoktan yaratılmıyor avek başkasının işine göz dikmiş herhalde gönül rahatlığıyla açtırın keyfini sürün en kötü geri dönüşü olan birşey hemen halledilir
    Teşekkürler yorum için hocam. Mantıken bakılınca evet haklısınız. Ama bana "ben gizli özellikleri açtırdım ve ihtiyacım anında garantiden aracı onarım yaptırdım hiç de bozmadı garantiyi" diyecek biri lazım.

Member
    Alıntı Erayberkeacar Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hocam şu an yapılabilen gizli özelliklerin son listesi nedir?

Member
    Konu baya sessizliğe bürünmüş

Junior Member enginnl Üyenin Avatarı
    Merhaba arkadaslar 2014 a3 aracimla araniza yeni katildim. Sormak istedigim anahtardan kapi acma tusuna bastigimda farlar yanmiyor yada aractan indigimde( follow me ) ozelligi yokmu 8v kasada yada nasil aktif oluyor?