Member shadow_34 Üyenin Avatarı
    yok Serdar kardeş , resımde gosterdıgım yağmur sensoru hassasıyetını ayarlayan asağı yukarı kademelı olan duğmeyı kastetmedım , aynı kolun arka tarafına parmagını gezdırırsen orada bır dugme daha fark edeceksın , en azından benım sılecek kolunun uzerınde var o dugmede aynı sekılde asagı yukarı donerek hareket ediyor. o tam olarak ne işe yarıyor onu çözemedim.
    Eklenen Resimler
    " 11 Audi A3 1.4 Tfsi Attraction SB S-tronic Hidden Content

Senior Member serdar37 Üyenin Avatarı
    Hadi ya valla merak ettim simdi. Ben daha karsilasmadim o tusla aksam bakicam arabaya hatun el koydu

Senior Member
    Alıntı shadow_34 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    yok Serdar kardeş , resımde gosterdıgım yağmur sensoru hassasıyetını ayarlayan asağı yukarı kademelı olan duğmeyı kastetmedım , aynı kolun arka tarafına parmagını gezdırırsen orada bır dugme daha fark edeceksın , en azından benım sılecek kolunun uzerınde var o dugmede aynı sekılde asagı yukarı donerek hareket ediyor. o tam olarak ne işe yarıyor onu çözemedim.

O farkli bir tus degil hocan.yagmur sensoru siddetini ayarlayan tusun arka tarafi o.Onu oynattiginda gorceksin on taraft ki tusun hareket ettigini

Alıntı erdi_89 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    O farkli bir tus degil hocan.yagmur sensoru siddetini ayarlayan tusun arka tarafi o.Onu oynattiginda gorceksin on taraft ki tusun hareket ettigini
    hadi ya , hiç fark etmedim ikisinin aynı anda hareket ettiğini , bir bağlantısnın olması mantıklı çünkü aynı hizada ve arka arkayalar. arkadaki bölümü açık bırakmaları aynı fonksiyonu iki taraftan kontrol etmek de ayrı bir enteresan olmuş tabi. akşam dikkat ederim bende
    saol erdi hocam.

Senior Member
    Rica ederim.Ama yanliz degilsin bende ilk elleyisimde aha yeni ozellik buldum dedim ama oynatinca anladim

Alıntı erdi_89 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Rica ederim.Ama yanliz degilsin bende ilk elleyisimde aha yeni ozellik buldum dedim ama oynatinca anladim
    eyvallah Erdi hocam.

Senior Member
    Eyvallah

Junior Member
    kapatma tuşuna uzun bastığım zaman camlar ve sunroof kapanıyor açma tuşuna uzun basınca camlar açılıyor.. peki bagaj tuşuna uzun basınca bagaj mı açılıyor yoksa dece bagajın kilidi mi açılıyor ?

Junior Member
    Alıntı zoommax Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    kapatma tuşuna uzun bastığım zaman camlar ve sunroof kapanıyor açma tuşuna uzun basınca camlar açılıyor.. peki bagaj tuşuna uzun basınca bagaj mı açılıyor yoksa dece bagajın kilidi mi açılıyor ?
    Tum kapilar kilitli iken bastiginizda sadece bagaj kiliti aciliyor.

Senior Member Gurkan Üyenin Avatarı
    Beyler bu sahibinden.com da vag com cihazları satıyorlar, onlardan cihazı alsak kodları bulabileceğimiz bi site var mı?
    Bizim burda bu işlerle uğraşan bir elektronikçi olduğunu sanmıyorum, mecburen iş başa düştü Şu kadran selamlamayı yapmam lazım
    I married Miss Right. I just didn't know her first name was Always.