Senior Member
    Yok zaten kıyas dahi edilemezde arada ki farka gereksiz denilince acıklama yapma gereği hissettim Tabi ki herkesin bütçesi ne kadara el veriyorsa onu almalı.

Orjinal rns - e de navigasyon yok , yeni kasa audi mmı larda da yok.Audinin bu konuya derhal çözüm bulması gerekiyor bu kadar vurdumduymazlık olmaz.Tüketiciye yapılan büyük bir ayıptır bu olay.işin kötü tarafı yeni kasalarda konsoldan otomatik cıkanlarda ekran değişemediği için hicbir şekilde navigasyon imkanı yok.
    Son düzenleyen erdi_89, 30-Mayıs-2014 saat 11:15.

Senior Member Omercan Üyenin Avatarı
    @Levent-- abi bende bu şans varken kaçar. Ama bi gidip bakıcam canlısına

@ismailkas işinize mani olmayım, kesin alıcıysanız size gitsin bari

@Yusuf abi aynen ekranın oraya bantlayalım en iyisi

@shadow_34 doğuş: at kafası
    Mercedes Benz 500SE-1987
    BMW 3.25i-1993
    Audi A3-2012

Senior Member Yusuf Üyenin Avatarı
    Alıntı shadow_34 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    rns e ilanı iyimiş gayet , ikinizden biri alsın arkadaşlar kaçırmayın ama sanırım navigasyon türkiye haritası hala yok galiba rns e de dimi ?

Erdi kardeşim , senin cihazın muadillerine göre 1. kalite cihaz oldugu her halinden belli zaten kaldı ki hazırladığın videolar da bu gayet güzel gözüküyor.. bu iş bütçe meselesi tabi , tercih eden 900 TL lik cihazda alabilir bütçesine göre. karşılaştırma yapmak pek mantıklı değil zaten arada 3 kat dan fazla fiyat farkı var

orjinal ürün her zaman tercihimdir benımde , ama bu doğus oto nun kafası gercekten ayrı bir dunya paranda olsa adamlar getırmıyor ugrasmıyor montaj etmıyor ederse de bin dereden su getiriyor.. enteresan bir kafa..
    Ugrasmamalari gayet normal. Servis zaten bence kapasite üstü çalışıyordur ve bunun gibi ince bir iş ile kaybedecekleri vakitte çok daha fazla araca servis verebilirler. Bu tip ince işleri sadece Doğuş değil, borusan bile yapmamayi tercih ediyor çünkü bilmiyor.
    Hatta borusan servis danışmanı ile şöyle bir sohbetimi yazayım.
    Borusan araçlara bluetooth modulu takmayi bir x6 sahibi bu araca bluetooth ekleyemiyor iseniz ben bu aracı almıyorum dediğinde yapabildi, oda 15-20 günlük almanya ile yazismalar sonucunda bu tip işler mert oto gibi mesaisini sadece elektrik elektronik işlerine ayıran yerlerde yapılır. Borusandaki danışman biz istesekte o kadar model araca her hizmeti veremeyiz dedi.

Edit:garanti kapsaminda böyle bir işlem yapilacaksa da aracı sıfır alırken sipariş vermeli..
    Son düzenleyen Yusuf, 30-Mayıs-2014 saat 11:20.
    Eski kullanıcı adı: uussff

Member shadow_34 Üyenin Avatarı
    Alıntı Omercan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    @Levent-- abi bende bu şans varken kaçar. Ama bi gidip bakıcam canlısına

@ismailkas işinize mani olmayım, kesin alıcıysanız size gitsin bari

@Yusuf abi aynen ekranın oraya bantlayalım en iyisi

@shadow_34 doğuş: at kafası

at kafası , aahahaha sesli güldüm yeminlen
    " 11 Audi A3 1.4 Tfsi Attraction SB S-tronic Hidden Content

Senior Member
    @Omercan Kesin degil benim,2-3 hafta daha kalirsa ilanda alabilirim.

Alıntı Yusuf Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ugrasmamalari gayet normal. Servis zaten bence kapasite üstü çalışıyordur ve bunun gibi ince bir iş ile kaybedecekleri vakitte çok daha fazla araca servis verebilirler. Bu tip ince işleri sadece Doğuş değil, borusan bile yapmamayi tercih ediyor çünkü bilmiyor.
    Hatta borusan servis danışmanı ile şöyle bir sohbetimi yazayım.
    Borusan araçlara bluetooth modulu takmayi bir x6 sahibi bu araca bluetooth ekleyemiyor iseniz ben bu aracı almıyorum dediğinde yapabildi, oda 15-20 günlük almanya ile yazismalar sonucunda bu tip işler mert oto gibi mesaisini sadece elektrik elektronik işlerine ayıran yerlerde yapılır. Borusandaki danışman biz istesekte o kadar model araca her hizmeti veremeyiz dedi.

Edit:garanti kapsaminda böyle bir işlem yapilacaksa da aracı sıfır alırken sipariş vermeli..
    suandaki doğuş oto servis yöntemi ve mantıgıyla böyle bir hizmet beklemek hayalcilik olur tabi , sounçta servisleri alt departmanlara ayırarak , kaporta , motor , şanzıman , elektrık elektronık vs.. musterının almak ıstedıgı hızmete gore yonlendırme yapılabılır tabı bunun ıcın duzgun bır planlama ve sistem gerekıyor , bunu da yapacaklarınıa ınanmıyorum, doğuş otonun hizmeti aracı satana kadar , sonradan bir değişiklik istediğinde ( bu aracın satın alırken opsiyonel olan bir özellik bile olsa , yani o an bütcen yoktur sıfır siparişte onu ekletmemişsindir ) adamlar yapmıyor yada yapamıyor..

enteresan doğuş otonun müşteri memnuniyeti anketlerinin sonucunu gerçekten çok merak ediyorum

neyse konu dagıldı biraz kusura bakmayın ,

o deilde diyip konuyu tekrar değiştireyim , ben hala fonk. direksioyndaki sol taraftaki tuştan kayıtlı radyo istasyon değiştiğrme özelliğini yapamadım , bende o tuş radyo arama yapıyor..

@erdi_89 kardeşim senin dediğin bütün tuşlara bastım dün akşam radyo üzerindeki kurcaladım ettim ama gene de bulamadım

Senior Member
    @shadow34

Kardeşim o zaman bi servise götür arabayı baksınlar

bir şekilde çözeceğim artık bakalım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

merhaba arkadaşlar , geçenlerde aracın silecek kolunun arkasında, kademeli olarak aşağı yukarı dönerek hareket eden bir düğme fark ettim

ne işe yaradığı ile ilgili kullanma kılavuzunda araştırdım ama bulamadım. özellikle silecek kolunun ve sileceklerin anlatıldıgı bölümlere baktım fakat böyle bir düğmeden bahsedildiğini göremedim.

bu düğmenin ne işe yaradıgını bilen arkadaşlar varsa ve beni aydınlatırlarsa çok sevinirim

Senior Member serdar37 Üyenin Avatarı
    Kolun arka tarafinda degilde on tarafinda olmasi lazim i dugmenin. Yagmur sensor hassasiyetini ayarlar