Senior Member Or_Gin Üyenin Avatarı
    selam arkadaşlar audi ile ilgili değil ama aynı şey bi arkadaşımın bmw sinde oldu ve komple motor değişti sorgusuz sualsiz araç değişimini çok tercih etmiyorlar..

sword_19
    Guest
    Alıntı Audi2008 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu olaylar Almanya'da falan olsaydı adamlar yeni araç vermek bir yana bir dünya tazminata mahkum olurlardı.Maalesef burası Türkiye.. Birçok bürokrasiden sonra adamlar yola geliyor ve bu zahmette insanları bıktırıyor.Yani burada kanunlar tek yönlü işliyor.

eğer bu şekilde bizbunlara boyun eğersek bu düzen bozulmaz ama biraz dişimizi göstersek bak o zaman neler değişiyor benden bir tavsiyeydi uygulamak sorunu olan arkadaşlara düşer siz sorumluluğu onlara yıkın bak nasılda ilg ialaka olur neyse konuyu ben fazla dağıttım tekrar herkesten özür dilerim kusura bakma konu sahibi dostum :P

Junior Member
    Alıntı Or_Gin Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    selam arkadaşlar audi ile ilgili değil ama aynı şey bi arkadaşımın bmw sinde oldu ve komple motor değişti sorgusuz sualsiz araç değişimini çok tercih etmiyorlar..
    babamın bmw si vardı 2 sene önceye kadar, arac dizeldi 1 kere motor değişti 2 kere de jet mi turbo mu ne değişti. adamların söylediği şey Türkiyedeki dizelin kalitesiz oluşuydu. zaten sonra aracı sattık, adamların umrunda değil kaç para vermişsin markası neymiş, Türkiye de genel olan şey sanırım bu satıcılarda umursamazlık, Avrupa da olsan paşa paşa arabayı değiştirmişlerdi

Senior Member
    valla ıstedıgı kadar umrunda olmasın sahıp oldugu satıs potansıyelıde onemlı degıl benım ıcın ama sunu cok ıyı bılıyorum bır mal eger cıdden kusurluysa bunu soke soke gerı aldırırım
    (ek)sh

sword_19
    Guest
    Alıntı ersoy Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    babamın bmw si vardı 2 sene önceye kadar, arac dizeldi 1 kere motor değişti 2 kere de jet mi turbo mu ne değişti. adamların söylediği şey Türkiyedeki dizelin kalitesiz oluşuydu. zaten sonra aracı sattık, adamların umrunda değil kaç para vermişsin markası neymiş, Türkiye de genel olan şey sanırım bu satıcılarda umursamazlık, Avrupa da olsan paşa paşa arabayı değiştirmişlerdi

bende olsun bak o sorunlar nasıl değiştiriyorlar bol boll kavga edeceksın yasal yollara basvurucaksın o zaman afedersın bıryerlerı üç-buçuk atıyor..