Junior Member
    Bu durum bende de var.

Xenon farların, yükseklik ayarlarını kendilerinin yapmalarından kaynaklanan bir durum olabilir diye düşündüm ben hep. Bana pek anormal gelmedi.

Junior Member
    arnavut kaldırımlı yada bozuk yollarda oluyor yani en ufak bir titreşime xenon uyum sağlıyor büyük bi ihtimal iyi monte edememişler ben sordum servise tamponu fln sökmemiz lazım dedi biraz uğraşıolarmış

Member
    evet bozuk yollarda oluyor titreme, kötü asfaltta özellikle. Ama iyi oluyor öndeki araç selektör yaptım sanıp sağa çıkıyor. uzun yolda rahatlık sağlıyor. Bir yerde Xenonlada uzun far yok diye okumuştum bir mercekmi aynamı ne ışığı genişletip yansıtıyomuymuş veya öyle bişeydi ...

MoBiUs
    Guest
    arkadaşlar bu ciddi bir problem değil arac çalıştığı için oluşan titremem xenonlara yansıyor kafasınız cok takmayın hattaa klima acıkken dahada fazla titreme yapar onuda söylım size

Senior Member Ataberk Üyenin Avatarı
    herkese merhaba

Konuyla ilgili tecrübeleri olanlar lütfen beni bilgilendirsin : )

Şimdi aracımda Xenon var ama yanındada park ışıkları sürekli olarak yanıyo

Beyaz ve Sarı karışımı bir renk çıkıyor gece : ) Bu xenonları tek başına yakma işini beceremedim , arabam her çalıştıgında sürekli olarak sarı ışıklar yanıyor ,

Tecrübesi olan bilgi verebilirmi .

ekte örnek resim mevcut

Teşekkürler
    Eklenen Resimler
    тнє ρυяѕυιт σƒ нαρρуηєѕѕ !

Senior Member spydx Üyenin Avatarı
    park ışıklarını farın içine bırak parklar gözükmez böylece sade xenonlar gözükür.

senin resimde gözüken day light diye tabir edilen gündüz yanan lambalar xenonlarla bunlar yanmaması lazım... sadece park ampulu ile xenon beraber yanar bu resimdeki xenonda sönmesi lazım
    Audi A3 2005 Triptronic
    34 ELF 22

kfyonur
    Guest
    Lambaları açtığın yerde bir tuş var basınca kırmızı yanar o açık olabilir.

Senior Member Abbas Üyenin Avatarı
    Sarı ışık renginden hoşnut değilsen lambalarını beyaz olanı ile değiştirip yakın bir kombinasyon yaratabilirsin, daha güzel durur.
    Hidden Content 2.0 Tuned (sold)

Coming back soon with new...

Senior Member Or_Gin Üyenin Avatarı
    dostum day light ler yanıyor onu kapatmanın yoluda gösterge ışıklarının düzeyini ayarladığın düğmenin yanındaki yerden konumu sıfıra getirmen yeterli..

Ayerten
    Guest
    xenonla parklar yanar fotodaki day light.Parkları değiştirsende olmuyor çünkü xenon un yanında yine sarı kalıyor tek çözüm led parklar ama oda arabaya uyarı verdirir...