Senior Member tan1983 Üyenin Avatarı
    Benim araba şu an serviste, ön farları komple sökmüşler yenisini takıcaklar, takılınca gidip deniicem bakalım yine aynı sorunu yaşarsam, adamlara söliicem artık.

buyuk ıhtımalle aynı sorunu yasayabılırsın bendede xenonplus var aynı hatayı verıyordu ıkı defa ampullerım degıstı ama bellı bı sure sonra tekrar başa donuyosun.buda can sıkıcı olabılıyor.bıde benım farlar kendı kendıne sellektor bıle yapıyodu bı ara herby gıbı oldu zannettım aracımı

Senior Member tan1983 Üyenin Avatarı
    Yapma ya demekki bi sıkıntısı var bu xenon plus ların Hiç elletmesekmiki ya ...

Senior Member
    arkadaslar benımde farım degısstı olay ondan sonra basladı kalıbrasyonu unutmayın o ck onemlı,
    (ek)sh

Junior Member
    xenon far ne taktırdın ben de taktırmak istiyorum da

Senior Member utkan Üyenin Avatarı
    sanırım xenon plus arkadaşınki ama mtec al alıcaksan

Senior Member nonpoint Üyenin Avatarı
    merhabalar,
    birşey danışıcam ya 2009 makyajlı a3 üm var orjinal xenon fakat farları actıktan kısa bir süre sonra trafik ışığında öndeki arabanın plakasında farketttim ki titreme oluyor sizce bu bir sorun olabilirmi? veya şöyle sorayım bu farların dayanıklılık ömrü ne kdr? kafama taktım.. birde jantı kaldırıma sürttüm fena moralim bozuk.

sword_19
    Guest
    farlarının baglantı noktalarında sorun olabılır catlak,kırık veya gevseme gibi servise görümekte fayda var.

Senior Member erenlvd Üyenin Avatarı
    bende farlarımın titrediğini farkediyordum fakat göz yanılması deyip geçiyordum demek hakkaten bunu farkeden tek ben değilmişim

Senior Member maximus Üyenin Avatarı
    farlar arabanın sarsıntısından dolayı da titriyor olamaz mı??
    bu arada jantların çizilmesine üzüldüm gerçekten..ben korkumdan ne kaldırımlara yanaşıyorum ne de ufacık bi yükseklikte bile olsa kaldırımlara hayatta çıkmıyorum.
    2009 a3 SB 2.0 tdi ambition