Member cihad Üyenin Avatarı
    Selamlar xenonlarin yolda goruntusu simetrik mi yoksa bende bi sorun mu var sanki sag farlarim daha bi ileri gosteriyor farlarin yonleri karisiik gibi olabilir mi.Takinti olmasin bende zaten yay falan derken iyice gerildim bide bunda sorun olursa iyice cileden cikicam

Junior Member chndmr Üyenin Avatarı
    bılgıdım kadarıyla ıkı far sımetrıkd egıl onu bı sekılde ayarlıyorlar yanı bırı daha fazla bırı daha az gosterıyo gıbı gorunuyor ama acıalrı farklı dıye bılıyorum ben

Senior Member murateren_ Üyenin Avatarı
    kanka takıntı yapma bu kadar allah aşkına xenonların gayet güzel gösteriyo ve problem yok, için rahat olsun senin, bişey olursa değişiriz arabaları

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    iki farın simetrik olması zaten yanlış bir durum eğer öyle ise sorun var demektir, avrupada ingiltere hariç sağ far daha uzağı aydınlatırki karşıdan gelenin gözünü sol far almasın.

2F2F Mazisi..

Member cihad Üyenin Avatarı
    tesekkur ediyorum resimlerle olayi anladim .

Senior Member tan1983 Üyenin Avatarı
    Arkadaşlar benim araçta fabrika çıkışı orjinalmi orjinal xenon var, fakat orjinalmi orjinal dediğime bakmayın...

Farlarda çok ilginç bi sıkıntı var, uzun süreli selektör yaptığım zaman aracın bilgisayarı hata veriyo Hata şu "Left dipped headlight" tüm ışıkları kontrol ediyorum araçta hepsi çalışıyo. Kontağı açıp kapayınca ve ardından farları açıp kapayınca arıza gidiyo. Buda demek oluoki Audi Xenon da bug var

Orj. xenonu olan arklardan ricam bi deneyebilirlermi ya şöle bi 10-20 kere ardarda hızlı selektör yapınca arıza lambası yanıomu ???
    Yoksa sadece bendemi oldu, eğer böle bi bug varsa yuh demek lazım...

Senior Member
    walla iftar aksamı ant ın arkadasları a5 de bı 20 30 kere yaptılar hıc uyarı cıktıgını sanmıyorum

Senior Member BALCI Üyenin Avatarı
    tan milletin arabasınımı bozmaya çalışıyosun kardeşim kurunun yanında yaşta yanar hesabı

Senior Member
    cok acayıp bır durum gercekten oyle olmaması gerek elektrık kablolarında sıkıntı olabılır.

Senior Member tan1983 Üyenin Avatarı
    Alıntı 34FUR12 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    walla iftar aksamı ant ın arkadasları a5 de bı 20 30 kere yaptılar hıc uyarı cıktıgını sanmıyorum
    Yapma ya çok moralim bozuldu bak şimdi, gerçi oda a5 ama x2 fiyat farkı var