Banned
    murat s5 güzel olur diye düşünüyorum bende ve geçende sen mi sordurdun jant store a mehmet abi göbekleri farklıymış falan diye konuşuodu bi jantçıyla bi işlem uygulancak gibisinden diye konuşuolardı jant için.göbek ölçüsümü ne değişikmiş onun için.bilgin olsun.

Senior Member GUR61 Üyenin Avatarı
    ali mehmet abi'ye ben söledim benim s5 jantı'na güzel orjinal bi göbek getirtiorum gelince koyarım foto'larını murat kardeşim öncelikle hayırlı olsun bugün biraz dha detaylı konuştuk. Bence dediğim gbi sende S5 jantı al zaten gördün kendi rengi gayet açık, sora A3'te yaptıgın gibi iç kısmını parlak siyaha boyat gene tek olur sinyale dewam edersin konuşalım beraber gidelim bende jant göbek işini hallederim

Senior Member
    tamam kardeşim gideceğim zaman ararım jant için beraber gideriz dün gece bir anda fikrim tersine döndü eta betanın jantını almaya karar verdim 3 numero yani kromlarınıda siyaha boyatıcam 19 ınc biraz iddaalı olucak

Senior Member 34TT7044 Üyenin Avatarı
    Evet 3 numara kesinlikle kromlarda aynen siyah olunca 3 olucak 10 numara

MoBiUs
    Guest
    kesinlikle 3 ....

Senior Member
    bugun aracı görmeye penta oto ya gittim jant için önerilerde bulundu tolganın dediği jantı almak zorundayım cunku a4 için henüz çin malı yada replıca jant turkıyede yok o yusden abt nin kendı jantını almaya karar verdim herkeze teşekur ederim görüleri için

Junior Member ALIILA Üyenin Avatarı
    Arkadaşlar Resimdeki A3 Teki Jantların Markası Ve Biliyorsanız Nerden Tehmin Edebileceğim Hakkında Bilgilendirirseniz Sevinirim...
    Eklenen Resimler

Senior Member Audmin Üyenin Avatarı
    Son düzenleyen Audmin, 03-Ağustos-2008 saat 02:13.

Senior Member
    2numarali jant 10numara. adini verebilisen markasini faln ben bile takabilirim.
    [FONT=Lucida Console][/FONT]