Senior Member NMLZ Üyenin Avatarı
    Cumartesi akşam sol arka tekerleğimden tuhaf bi vuruntu sesi gelmeye başladı. Kenara çektim baktım görünürde bişey yok, park edeyim de pazartesi servise götürürüm dedim. Arabayı otoparka sokarken kaldırıma çıkmam gerekiyor, tam geçtim, ses kesildi... Servise gittim, arabayı kaldırdık altına girip baktık, yine bişey yok. Taş girmiş sonra da çıkmış olabilir dediler. Bugün Kemerburgaz yoluna döndüm ses kendini tekrarladı. Hemen dönüp Maslak Doğuş'a gittik, giderken de ses yine kesildi. Teste çıktık ses yok. Lift üzerinde yine görünen bişey yok. Teşhis yine taş girmiş olabilir... Bu gece de eve dönerken sahil yolunda bi 100 metre tongurdayıp yine kesildi... Hani şahitler de var, delirdiğimden gaipten sesler de duymuyorum, yolda herkes dönüp bakıyo felan... nedir ya 12 yıldır taş girmedi de 2 günde 3 defa taş giriyo?

Bi fikri olan varsa nolur söylesin de benim de bi fikrim olsun :-/

Junior Member
    bence tekeri bir söktür belki rulmanlardan geliyordur ses

Orjinal Mesaj Sahibi yalaza
    bence tekeri bir söktür belki rulmanlardan geliyordur ses
    rulmandan gelmemesini düşünmemizin sebebi sürekli bir sürtünme ya da vurma sesinin olmaması... ama yine de bi söküp baksak fena olmaz herhalde...

Senior Member mustafa Üyenin Avatarı
    murat düz giderken mi yoksa virajda falan mı gelio ses.. aks ta falan da bir sorun olablir..

dönmeyle bi ilgisi yok, dönerken de düz giderken degelebiliyor da, gelmeyebiliyor da... ama ses geldiği zaman gazı bırakınca abarıyor, basınca kayboluyor... tuhaf bişey, birkaç gündür de yok zaten.

Senior Member GILLI Üyenin Avatarı
    tas sıkısmıstır tas yada araba senle kafa yapıyo

Senior Member muratcantona Üyenin Avatarı
    doğuşu boşwer bostancı sanayıde atak otomotiv var vwtechın karsısı oraya gotur bı baksınlar abı ... ustaları cok ıyı oranın ...

Senior Member
    Bence tekerlegi söküp bak.tekerlege bak ıcıne sonra lastık takılan yere bak ıste.oralara bak yanı..

Member
    çamurluğu oraya deyiyordur