Member
    Alıntı Aydın_06 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bunlar da bizim msungur lambalarından. En fazla 1-2 ay süre biçiyorum sizdekilere ama umarım çok da uzun ömürlü olurlar.
    Ömür biçiyorum derken ledler kısa sürede ölüyor mu yoksa arıza ışığı mı yaknmaya başlıyor?
    [EDIT] Tamam eski yazıları okuyunca sorumun yanıtını aldım. Bakalım biraz kullanayım sonuçları bildireceğim size. Umarım dayanır.
    Son düzenleyen cedenver, 02-Ağustos-2013 saat 08:44.

Senior Member Bugra__ Üyenin Avatarı
    sahibindenden aynı ledlerden bende aldım güzel beyaz ısık veriyor gayet memnun kaldım... 100 liraya taktiğim phlips ısıdan bozulmustu yine bunlar ucuz en azından bozulursa yenisini takarım gözüm kapalı..
    [COLOR=Red]
    [COLOR=Black]06 BU 060

[/COLOR]
    [/COLOR]

Member
    Alıntı Bugra__ Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    sahibindenden aynı ledlerden bende aldım güzel beyaz ısık veriyor gayet memnun kaldım... 100 liraya taktiğim phlips ısıdan bozulmustu yine bunlar ucuz en azından bozulursa yenisini takarım gözüm kapalı..
    Şu ana kadar hiçbir sorun çıkarmadı, gayet güzel ışık veriyor. Memnunum. İlerde bir aksilik yaşarsam gene yazarım.

Junior Member kitka Üyenin Avatarı
    Ben yaptım hiçbir sorun yok ve süper duruyor arkadaşlar tavsiye ederim.

O ledleri aynı kişiden 3 sefer aldım. İlk seferde ertesi hafta patladı diğerlerinde de birer ikişer ay sürdü. Diğerlerini alırken alanların 1 yılı aşkın süredir kullandığını söylemişti ama maalesef bende dayanmadı.

Ki şunu da belirteyim, ben ledleri genelde gündüz kapalı tutanlardanım. Yani plaka lambalarım çok az kullanılmasına rağmen eridi.

Yeni MSungur'cu arkadaşlar hala memnunlar mı kullandıkları lambalardan?

Member
    ben birkaç mesaj önce aldığım yeri yazmıştım. Halen daha sorunsuz kullanıyorum.

Arkadaşlar şu MQB A3'lerdeki orjinal led soketleri temin etmek için servisle konuştum ama sipariş vermedim. Almasına alırım ama montajını nerede yaptırabilirim bilmiyorum, elektrikçiye de götürmek istemedim, serviste de yapmıyorlar montajını.

Member
    Kendin neden değiştirmiyorsun, 2 tane vida söküp takacaksın sonuçta. Ben kendim değiştirdim. Fakat vidaların açısı tornavida girişine çok uygun değil o sebeple tornavida rahat dönmüyor sadece biraz uğraştırıyor. Fiyat olarak ne verdiler?
    Ben şu siteden iç aydınlatmayı da lede çevirmeyi düşünüyorum. Alım yaparken %15 te indirim kodu gönderiyorlar;

http://www.precisionled.com/catalog/product/view/id/14

iç aydınlatmayı da kendim değiştiricem. Zaten makyaj lambaları plaka ledleri ile aynı olduğundan onları kendim değiştirdim. Diğerleri de basit. Youtube da videosu var nasıl değiştirmen gerektiği harfi harfine anlatıyor.

Member respect07 Üyenin Avatarı
    hassas konu dikkat edelim elektrik arıza deyip geçmeyelim başımıza daha büyük dertler açılmasın