Pecchum
    Guest

MoBiUs
    Guest
    yakar diye tahmin ediyorum

Pecchum
    Guest
    ee peki en kolay en kısa yoldan nerden temin etcez dunyanın yolunu tepmeden

Senior Member
    Maslak oto sanayi far tunning sanirim bende son care oraya ugramayi planliyorum

Pecchum
    Guest
    ya valla internetten halledilebilcek gibiyse halledim diyorum okadar yolu 2 ampul için tepmek istemiyorum

Pecchum
    Guest
    ben şu açıdan sordum SOFT AMPUL LED RENKLİ 2'Lİ TAVAN VE PLAKA AMPUL GittiGidiyor.com'da bunlarla bu konu başlığındaki ilk sayfadakiler aynıda ondan

MoBiUs
    Guest
    Alıntı JuanCarlos Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Maslak oto sanayi far tunning sanirim bende son care oraya ugramayi planliyorum
    ben zamanında uğramiştim adama bi akc soru sordum senına rabaya yapmam demişti far tuning ayrı hat cekior bagazın icinden ledler için bence cok gereksiz

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Alıntı Pecchum Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    ben şu açıdan sordum SOFT AMPUL LED RENKLİ 2'Lİ TAVAN VE PLAKA AMPUL GittiGidiyor.com'da bunlarla bu konu başlığındaki ilk sayfadakiler aynıda ondan
    Bunlar kesin yakar sayfa çok gerçi ama ebay linkleri var en mantıklsı oradan almak
    2F2F Mazisi..

Pecchum
    Guest
    evet banada mobius anlattı gösterdi saolsun ebayden link atarak bende siparişi verdim bakalım

Member ONR S-line Üyenin Avatarı
    arkadaslar bu sayfa aylardir var okadar kişiyiz hala şu işe kalıcı bi çözüm bulamadık..abarti ışık vermeyen
    arıza ışığı yakmayan
    kısa sürede bozulmayan
    extra montaj gerektirmeyen
    plaka ledi bulmak bukadarmı zor yahu..

şu kriterlere uyan led maslak veya bostancıda satilsa satan yer köşeyi döner haberi yok