Senior Member tan1983 Üyenin Avatarı
    Çifti 12$ mış olmassa getirtelim abi, yalnız shipping ne kadar süre alır onu bilemiyorum bi araştırıım ben buraya yazarım olayın gerçek yüzünü

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    araştır ama bu küçük şeyler kayboluyor postada türkiyeden site bulmak daha akıllıca

Abi bu ampul çok ilginç bi şekilde türkiyede yok hatta bu hoen haricinde bu tip ampul üreten firma bulamadım onlarda inşallah buraya gönderirler.

Ya bitane buldum 5W felan dio ama bunlar ledli yani
    http://www.otopol.com/product_info.p...ucts_id=100122

sana zahmet bunada bi gözatsan

malesef bu ampuller türkiyede yok bende zamanında çok aradım bulmadım otopolde var ama hepsi ledli bunları takarsan arıza ışığı yanar

Abi konuştum adamlarla çifti 12$ fakat 27$ shipping alıolar, bildiğiniz üzere 1 tanede alsan aynı 5 tane de alsan aynı shipping, ben getirtmeyi düşünüyorum, 3 hafta içinde de gelir sanırım, fakat isterseniz bi kaç kişi getirelim kişi başına shipping giderimiz de azalır, ilgilenen olurmu acaba? İlgilenen olursa bana u2u atabilir...

Yaptığım hesaplara göre
    1 çift için (1 kişi)
    12$ + 27$ shipping = 39$
    2 çift için (2 kişi)
    12$ + 13,5 $ shipping= 28,5$
    3 çift için (3 kişi)
    12$ + 9 $ shipping=21$
    4 çift için (4 kişi)
    12$ + 7 $ shipping=19$
    5 çift için (5 kişi)
    12$ + 5$ shipping=17$

Yani 5 kişi olursak 20 ytl ye halledebilioruz, Artık her türlü özeti felan da çıkardım bi 5 kişi buluruz heralde

Senior Member BALCI Üyenin Avatarı
    abi ben olayı anlamadım foto falan var mı ?

cnblc kardeşim bu ampuller plaka aydınlatma ampulu plakana takıyosun ve sarı yerine beyaz aydınlatma alıosun, bence çok hoş gözüküyor, fakat Audi A3 e bu piyasadaki ledli lambaları taktığın zaman plaka ampulu uyarısı alıosun, benim bu getirteceğim ampul A3 için uygun olan ve arıza vermeyen bir ampul (Baya uzun uğraşlar sonucunda buldum). Resimlerini de senin paylaşabilirim.

Standart Ampul ve plaka görünümü

Beyaz ampul ve plaka görünümü

Abi ben şu anda 5 adet(çift) sipariş verdim 100 YTL tuttu, isteyen 4 arkadaşa bunları gönderebilirim... yani isteyen 20 ytl ye sahip olabilir tabi önce bi bana gelsinde kısmetse

ben 20 ytlye alırım onun üstü çok fazla ledlisini 5 ytlye almıştım

Senior Member Gurkan Üyenin Avatarı
    Bende stopları taktığım zaman hata vermişti ama servisteki elektirikçi usta sağolsun bagaja 2 lamba daha koydu görünmeyen sorun kalmadı Bu arada konuyla alakasız ama bugün arabamın beynini ist. a gönderdim Einstein olarak yollayacaklar çarşamba inşallah

Senior Member BALCI Üyenin Avatarı
    valla 20 ye bende alabilirim güzel bişeymiş sen nerdesin kardes gecen gün siteden bi arkadastan kol dayama kapagı aldım ankaradaymıs arkadas 15 ytl verdim kargoya =)