Senior Member
    Alıntı serdar37 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Kardeşim 150 tl çok fazla bu işlem için biraz el becerisi olan birisi çok kolay yapar bu işlemi 5 watt lik direnç alıp lehimleyip yapmak olay bu yani.
    Serdar , o gun senle konustukya telefonu kapadim hemen aksamindan aynisindan taktim ledlerin sonaxta varmis.

Bana canbus li degil dedi , denedik ariza isigi yakmadan ayni parlaklikla yandi

Bundan sonra kafam rahat sayende ne takarsam takayim ariza isigi yakmadan kullanabilecegim valla
    2012 Audi A3 1.6 Tdi 140 HP 290 NM S-Tronic Ambition

RS3 BODY KIT~Custom diffuser ~ ZENEC 3131D MMI ~ Powershop S-Tronic Software ~ Remmaped By Powershop ~RS3 mirror ~ TFSI Look Exhaust ~ Koni STR.T ~ Stgx Spacer ~ Eibach 3.5 Pro kit ~ RS3 SPOILER ~

Senior Member serdar37 Üyenin Avatarı
    Alıntı erdi_89 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Serdar , o gun senle konustukya telefonu kapadim hemen aksamindan aynisindan taktim ledlerin sonaxta varmis.

Bana canbus li degil dedi , denedik ariza isigi yakmadan ayni parlaklikla yandi

Bundan sonra kafam rahat sayende ne takarsam takayim ariza isigi yakmadan kullanabilecegim valla
    Kanka ama ışte bazı arabalarda olmuyor böyle. Aynı model aynı yıl üretilmiş başka arabalarda photon led ve kodlama yaptığım halde yine arıza yaktı. Çözemedim isi ama sen şanslı olanlardansin

Senior Member FatihDemirel Üyenin Avatarı
    Alıntı the wade Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Kardeşim dediğin şeyler canbuslı dirençli ledler dediğim gibi en az 5-6 çift alıp denedim bunlarda 20-50 tl arası ama hepsi yaktı.

Hocam bu linkteki adamdan iki kere aldım. Hatta şu an araçta da bunlardan var. Mesajımda da dedim arıza yakmayan tek ledler bunlar oldu. Ama bunlar 1 saatten fazla yanarsa çok ısınıyor ve titreme yapıp yanıp sönmeye başlıyor dışarıdan çok kötü bir görüntü oluyor. Rengi de pek hoş değil.

Artık bu adamların yaptığı kesin çözümü yapıp adam gibi ışığı olan düzgün yanan pahton falan takmak istiyorum rahat rahat.
    Anladım hocam demekki araçtan araca farkediyor olabilir çünkü ben sürekli uzun yol yapıyorum bir sıkıntı olmadı çok şükür.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    Eski Kullanıcı adı:16BFD97

Senior Member
    Alıntı serdar37 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Kanka ama ışte bazı arabalarda olmuyor böyle. Aynı model aynı yıl üretilmiş başka arabalarda photon led ve kodlama yaptığım halde yine arıza yaktı. Çözemedim isi ama sen şanslı olanlardansin
    Hadi ya.Valla cidden sansliymisim haha
    2012 Audi A3 1.6 Tdi 140 HP 290 NM S-Tronic Ambition

RS3 BODY KIT~Custom diffuser ~ ZENEC 3131D MMI ~ Powershop S-Tronic Software ~ Remmaped By Powershop ~RS3 mirror ~ TFSI Look Exhaust ~ Koni STR.T ~ Stgx Spacer ~ Eibach 3.5 Pro kit ~ RS3 SPOILER ~

Senior Member the wade Üyenin Avatarı

Sent from my iPhone using Tapatalk
    2015 Subaru XV 1.6 AWD 4x4
    2011 A3 1.4 TFSI Coupe Ambition S-Line / Satıldı
    2008 A3 1.6 Sportback Attraction / Satıldı

Junior Member Yekta Üyenin Avatarı
    Şu konuya bir güncel çeksem?
    İstanbul avrupa yakasında kimden nerden bulabilirim plaka aydınlatma için ledleri ve mercekli far için beyaz led DRL ampülleri?
    Maslak starklipse gittim birkaç farklı ampül denedim hepsi arıza yaktı.

Senior Member smh25 Üyenin Avatarı
    @Yekta
    İnternetten siparis verebilirsin photon marka olucak

34SMH25

iPhone + 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    34SMH25

Junior Member Yekta Üyenin Avatarı
    Philips photon sanırım? Onu da denedim yine yaktı arıza ama modelde mi yanlışlık vardı acaba?
    Yakın zamanda bir yerde değişen veya gören varmıdır

Junior Member Dragger Üyenin Avatarı
    Ben de yekta gibi birçok model denedim, photon da aldım hepsi arıza yaktı. Vagcomdan söndürmeyi denemedim tabi. Onu da bi denerim.

Junior Member
    Merhabalar yeni bir 2005 A3 ambition aldım. Paylaşılan resimlere baktığımda kendi aracımın iç ayak lambasının yerinin boş olduğunu gördüm. Bu aparatı Ankara' da nereden bulabilirim veya internetten