Senior Member serdar37 Üyenin Avatarı
    Arkadaslar simdiye kadar forumdan 10 kisiye kendi aracima takmis oldugum plaka ledlerinden taktim photon marka. Ariza isigi yakmiyor. Ama isin ilginc olan tarafi soyle ayni ledler bazi araclarda kodlama yapmama ragmen ariza isigi yakti. Ben olayi cozemedim. A3 8p lerde boyle bir sikinti var

Senior Member the wade Üyenin Avatarı
    Alıntı serdar37 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arkadaslar simdiye kadar forumdan 10 kisiye kendi aracima takmis oldugum plaka ledlerinden taktim photon marka. Ariza isigi yakmiyor. Ama isin ilginc olan tarafi soyle ayni ledler bazi araclarda kodlama yapmama ragmen ariza isigi yakti. Ben olayi cozemedim. A3 8p lerde boyle bir sikinti var
    Serdar nereden aldın ledleri? Hatırlıyorsan benim Amerika'dan getirdiğim ledlerde vagcom yapmamıza rağmen sönmemişti ışık.
    2015 Subaru XV 1.6 AWD 4x4
    2011 A3 1.4 TFSI Coupe Ambition S-Line / Satıldı
    2008 A3 1.6 Sportback Attraction / Satıldı

Photon marka ama kodunu unuttum.
    arka sayfalarda paylasildi galiba

Junior Member
    Beyler keçiörende bir arkadş yapıyor. Dün 25 liraya yaptrdm ve arıza lambası yanmadı

Senior Member Bugra__ Üyenin Avatarı
    son sayfaları okudumda forum cook uzun süredir girmiyordum halen çözülmemiş. daha bi babayiğit arıza yakmayan ve şöyle bembeyaz yanan bi doğru düzgün lamba çıkartamamış..
    [COLOR=Red]
    [COLOR=Black]06 BU 060

[/COLOR]
    [/COLOR]

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Alıntı Bugra__ Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    son sayfaları okudumda forum cook uzun süredir girmiyordum halen çözülmemiş. daha bi babayiğit arıza yakmayan ve şöyle bembeyaz yanan bi doğru düzgün lamba çıkartamamış..
    Bazi yerler sinyali keserek yapiyor ama direkt ariza yapmayan lamba gercektende cikmadi.
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Cumartesi günü muayene dönüşü Far tuninge uğradım.

Bunun tek kesin çözümü arıza ışığı yakmaması için onların yaptığı ugyulama sanırım. Dün biraz konuştuk, bagajın iç kısmına bir tane kondansatör saklıyorlar, aracın beynini 5 watt ampul yakar gibi kandırıyorlar bu şekilde ne led takılırsa takılsın.

Bugüne kadar 5-6 tane ayrı cambuslu dirençli led denedim, Vagcom yapmamıza rağmen hepsi yaktı. Sadece tek bir led yakmadı sahibinden de özel üretim aldığım o da sürekli titreme yapıyor.

Araçta çok sıra vardı, artık hafta içi bir gün bırakacağım.

Fiyatları 150 TL bu arada.

Kardeşim 150 tl çok fazla bu işlem için biraz el becerisi olan birisi çok kolay yapar bu işlemi 5 watt lik direnç alıp lehimleyip yapmak olay bu yani.

Senior Member FatihDemirel Üyenin Avatarı
    Alıntı the wade Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Cumartesi günü muayene dönüşü Far tuninge uğradım.

Bunun tek kesin çözümü arıza ışığı yakmaması için onların yaptığı ugyulama sanırım. Dün biraz konuştuk, bagajın iç kısmına bir tane kondansatör saklıyorlar, aracın beynini 5 watt ampul yakar gibi kandırıyorlar bu şekilde ne led takılırsa takılsın.

Bugüne kadar 5-6 tane ayrı cambuslu dirençli led denedim, Vagcom yapmamıza rağmen hepsi yaktı. Sadece tek bir led yakmadı sahibinden de özel üretim aldığım o da sürekli titreme yapıyor.

Araçta çok sıra vardı, artık hafta içi bir gün bırakacağım.

Fiyatları 150 TL bu arada.
    Ben 20 tl ye sahibinden com dan aldım 1 senedir sorunsuz kullanıyorum hiç arıza ışığıda yanmadı 2009 a3 araç.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...63857562/detay
    Şunu almıştım hatta.
    Eski Kullanıcı adı:16BFD97

Alıntı serdar37 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Kardeşim 150 tl çok fazla bu işlem için biraz el becerisi olan birisi çok kolay yapar bu işlemi 5 watt lik direnç alıp lehimleyip yapmak olay bu yani.
    Kardeşim dediğin şeyler canbuslı dirençli ledler dediğim gibi en az 5-6 çift alıp denedim bunlarda 20-50 tl arası ama hepsi yaktı.

Alıntı FatihDemirel Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben 20 tl ye sahibinden com dan aldım 1 senedir sorunsuz kullanıyorum hiç arıza ışığıda yanmadı 2009 a3 araç.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...63857562/detay
    Şunu almıştım hatta.
    Hocam bu linkteki adamdan iki kere aldım. Hatta şu an araçta da bunlardan var. Mesajımda da dedim arıza yakmayan tek ledler bunlar oldu. Ama bunlar 1 saatten fazla yanarsa çok ısınıyor ve titreme yapıp yanıp sönmeye başlıyor dışarıdan çok kötü bir görüntü oluyor. Rengi de pek hoş değil.

Artık bu adamların yaptığı kesin çözümü yapıp adam gibi ışığı olan düzgün yanan pahton falan takmak istiyorum rahat rahat.