Senior Member the wade Üyenin Avatarı
    Ben de geçen hafta Maslak Sanayi'de Far Tuning, Yıldız Tuning ve Ampulcu diye bir dükkan daha 3 ayrı yerde denedim ancak 3ünde denenen ledler arıza ışığı yaktı, idare etsin diye beyaz ampul taktım, ama tabi led gibi ışık vermiyor. Satıcıların hepsi aslında olur, direnç okymak lazım yapılır diyor, ama tamam yapalım usta deyince ama şimdi ona bakamam vakit yok diyor, heralde uğraşmak istemiyorlar.

Sadece far tuning, sadece led ampul değil, duyla birlikte entegre bir set var dedi ancak ona da 150 TL diyor, plaka ışığı için de 150 TL veremem.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...9087023/detay/

En son linkteki ürünü aldım, satıcıyla telefonda görüştüm, bu modeline özellikle audi araçlar için yapıldığını, ona göre direnç eklendiğini belirtti. Ürün elime ulaştı ancak iş yoğunluğundan deneyemedim.

Haftasonu uygulamayı planlıyorum.

Senior Member FatihDemirel Üyenin Avatarı
    Alıntı the wade Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben de geçen hafta Maslak Sanayi'de Far Tuning, Yıldız Tuning ve Ampulcu diye bir dükkan daha 3 ayrı yerde denedim ancak 3ünde denenen ledler arıza ışığı yaktı, idare etsin diye beyaz ampul taktım, ama tabi led gibi ışık vermiyor. Satıcıların hepsi aslında olur, direnç okymak lazım yapılır diyor, ama tamam yapalım usta deyince ama şimdi ona bakamam vakit yok diyor, heralde uğraşmak istemiyorlar.

Sadece far tuning, sadece led ampul değil, duyla birlikte entegre bir set var dedi ancak ona da 150 TL diyor, plaka ışığı için de 150 TL veremem.

En son linkteki ürünü aldım, satıcıyla telefonda görüştüm, bu modeline özellikle audi araçlar için yapıldığını, ona göre direnç eklendiğini belirtti. Ürün elime ulaştı ancak iş yoğunluğundan deneyemedim.

Haftasonu uygulamayı planlıyorum.
    Ben bu ilandakinden aldım 5 aya yaklaştı herhalde bir sıkıntısı yok kullanıyorum.
    Eski Kullanıcı adı:16BFD97

Senior Member
    Önce ki gün serdarın kayıncosunun Metin abinin yanına gittim tekrar aldım led ampulü taktım diğerini de yedek yaptım.

Gitmişken vag com dan 2 ayar daha açtırdık ve bagaj aydınlatmasını beyaz ampulle değiştirdik çok daha aydınlık oldu sağolsun cok yardımcı oldu
    2012 Audi A3 1.6 Tdi 140 HP 290 NM S-Tronic Ambition

RS3 BODY KIT~Custom diffuser ~ ZENEC 3131D MMI ~ Powershop S-Tronic Software ~ Remmaped By Powershop ~RS3 mirror ~ TFSI Look Exhaust ~ Koni STR.T ~ Stgx Spacer ~ Eibach 3.5 Pro kit ~ RS3 SPOILER ~

Alıntı erdi_89 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Önce ki gün serdarın kayıncosunun Metin abinin yanına gittim tekrar aldım led ampulü taktım diğerini de yedek yaptım.

Gitmişken vag com dan 2 ayar daha açtırdık ve bagaj aydınlatmasını beyaz ampulle değiştirdik çok daha aydınlık oldu sağolsun cok yardımcı oldu
    Bahsettiğiniz yer neresi hocam? Ben de vag com konusunda güvenebileceğim bir yer arıyorum.

Senior Member
    Alıntı the wade Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bahsettiğiniz yer neresi hocam? Ben de vag com konusunda güvenebileceğim bir yer arıyorum.
    ozelden numaranizi bana yollayin serdara vereyim.Evi sultan ciftliginin orada bisey evleriydi unuttum adini.Haberlesirsiniz zaten
    2012 Audi A3 1.6 Tdi 140 HP 290 NM S-Tronic Ambition

RS3 BODY KIT~Custom diffuser ~ ZENEC 3131D MMI ~ Powershop S-Tronic Software ~ Remmaped By Powershop ~RS3 mirror ~ TFSI Look Exhaust ~ Koni STR.T ~ Stgx Spacer ~ Eibach 3.5 Pro kit ~ RS3 SPOILER ~

Sahibinden.com'dan aldığım ledler problem çıkartmadı, 48 saattir herhangi bir uyarı ışığı almadım, umarım böyle devam eder. Tavsiye ederim uygulaması çok kolay.

Led'ler henüz uyarı ışığı vermedi, ancak önce sol led şimdi ikisi de tutukluk yapmaya başladı.

Duylarımda söküp normal beyaz ampul takıp denedim bir sıkıntı yok. Satıcıya sahibinden üzerinde mesaj attım, durumu anlattım, suçu benim üzerime attı.

Ledleri bastırıp bozmuşsunuzdur dedi, bir daha da cevap vermedi. Gözterdikleri ilgi sadece satana kadar, ürünlerinin arkasında durmuyorlar, tavsiye etmiyorum linkteki ürünü ve satıcıyı.

2015 Subaru XV 1.6 AWD 4x4
    2011 A3 1.4 TFSI Coupe Ambition S-Line / Satıldı
    2008 A3 1.6 Sportback Attraction / Satıldı

Member
    Arkadaslar konusu acilmisken yeni konu acmayim diye burdan yaziyim... isine lazim olacak varsa golf 7 icin almanyadan alinan orijinal plaka lambasi var ledli ve kutusunda orijinal urundur hic kullanmadim. Isteyen varsa pm yoluyla irtibat kurabilir
    2014 Bmw 320i ed Sportline Plus Metalik Beyaz
    2013 Audi A3 Sportback Ambition Tdı Cam tavan Xenon Parlak Kırmızı

Ebay'den getirttiğim ledler çok iyi durdu, ancak yakmıyor demesine karşın arıza ışığını yaktı.

Bizim araçların kullandığı led değil normal ampullerin modeli boyutu nedir?

LED denemekten sıkıldım artık ya arıza ışığı yakıyor, arıza ışığı yakmayan led de arızalanıyor. Sanayiden beyaz ampül aldım mavi çıktı.

Bu ampulleri beyaz renk bulma şansımız var mı?