Member masserata Üyenin Avatarı
    Arkadaşım A3 8P için oem plaka ampulü aramana gerek yok. Orjinal ürün kullanabilirsin, arıza ışığı yakmaz takıp kodlamak yeterli. Ender elektroniğin linkinde gösterdiğin ürünün ta kendisi. Kendin montaj yapabilirsin ancak küçük vidaları biraz sıkıntılıdır kaydırmamak gerekir. Ayrıca ışık kalitesi olması gerektiği gibi. Tabi daha fazla ışık şiddeti istersen photon kullanılabilir. Şahsi fikrim orjinal olsun 3 lira fazla olsun.
    gönül ota konmuş, bok şok!

Junior Member Dragger Üyenin Avatarı
    Ben photon dahil birkaç farklı led denemiştim, bazısı arıza yaktı bazısı 2 gün sonra temassızlık yapmaya başladı.

En son şu ürünü aldım, vagcomdan da led seçeneğini tikledim şu an hiçbir sorun yok, çok da güzel yanıyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...56779452/detay

Member
    Arkadaşlar Ankara da yaptırabileceğimiz kim var bunu ?

Junior Member
    ben aracıma yaptırdım photon alıp. ama çocuk can-bus takıcaz dedi taktı ışık söndı ve yakmadı 5 aydır.

fakat can-bus takarken arka camı içten çevreleyen plastik aksamı sökerken çok dengesiz ve gelişigüzel şekilde çekti ve iki tırnağı kopardı. şimdi oralar ses yapıyor.

bu tırnakları nerede onarım yaparlar ?

Member varli.unsal Üyenin Avatarı
    Eski aracımın iç aydınlatmaları için photon marka iki adet tek olarak satılan üründen almıştım 4 yıl kadar önce şimdi plakalıklarda kullanıyorum hem aydınlatmaları çok kuvvetli hemde kaliteli herhangi bir sorun çıkarmadı bunca yıl. Çiftine zamanında 60 tl vermiştim helal olsun.

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senior Member CayenneS Üyenin Avatarı
    İstanbul'da bu uygulamayı yaptırabileceğim sağlıklı ve arıza lambası yaktırmayacak bir yer biliyor musunuz? Bazıları gerçekten çok kötü oluyor çok belli sonradan takılan ben orjinal dursun istiyorum.
    The best or nothing.//
    Hidden Content

Member varli.unsal Üyenin Avatarı
    Plakalığa iki adet al tak sonrada Vag com yaptır. Çok güzel sonuç alırsın.

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Junior Member
    Çok güzel olmuş uygulama gerçekten

Junior Member
    Merhabalar,

Bende dünden beri internetten plaka için led bakıyorumda bizim a3 8p sportbacklerin plaka ışıkları kaç mm ? ve kapı altı aydınlatmaları da led yapsak onların bir mm standardı var mıdır ?

Birde benim eski iş yerindeki müdürüm hiç arıza ışığı yakmayan led vs ne aldıysa fayda etmedi diyordu en son ebay'den led alıp 5 w taş direnç ile sorunu kökten çözmüştü bende o yolu izlesem kalıcı bir çözüm olur mu ?

https://www.direnc.net/047r-5w-tas-direnc

Junior Member
    Selamlar , beyaz led arıza ışıgı yakmayan plaka aydınlatmada kullanılıcak lambalardan sipariş vermek istiyorum , internetten ulaşabilicegim bir link varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim, teşekkürler