Senior Member mustafa Üyenin Avatarı
    yakup için iki takım lastik lazım tabi bide 4 disk +balata
    valla ben de gelirim de benim de lastik almam lazım ayrıca körfez pistinde inanılmaz güzel fotolar çekebiliriz..
    yakup bu arada msn ini ver sen bana.. özletme kendini

Mustafacim ben sana guveniyorum yaparsin gene guzel bir organizasyon. Bol bol video+resim yapariz....

işallah abi.. diğer arkadaşlar da çok emek veriyorlar saolsunlar çok eğlenioruz.. abi bu arada senin fotolar gelmedi ?

ya kusura bakma mustafacim bu aksam hallediyorum resimleri, hanim uzerlerinde calisti biraz, bu gece ekleyecegim hepsini...

sağol abicim .. sitenin anasayfasına haber die koycaz da tüm resimleri toplayalım dedik

Senior Member
    yoq abı ne 2 takım lastıgı ben guwenlık aracı olcam bu sefer u2u atım..

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    Tolga guzel fıkır :P
    Umarım katılım sayısı fazla olur guzel bır organızasyon daha gerceklestırmıs oluruz

Senior Member Yoda Üyenin Avatarı
    Katılım konusunu en kısa zamanda belirleyebilirsek, hem pazarlığı daha rahat yaparız, hem de bozuk havaya denk gelmemiş oluruz.
    Oldukça keyifli olacağına şüphe yok.
    En geç önümüzdeki 1-2 hafta içinde karar vermemizde fayda var diye düşünüyorum.

Senior Member 34_UL_6076 Üyenin Avatarı
    evet tolgacım fevkalade bir organızasyon olucagına süphem yok... inş. katılım sayısıda bu sefer ummadıgımız kadar cok olur. hadi TURBOFSI'cılar şaşırtın bizi düsüncen ve çabaların için tekrar teşekkürler tolgacım. bizede sadece uygulamak kalıyor. kendıme dusenı yapıorum ve ben varım dıyorum...

Tolgacim bayram sonrasi hemen yapalim derim bence. Daha sonraki zamanlara kalirsak buyuk bir olasilikla hava durumu baltalayabilir bizi. Hafta ici veya hafta sonu diye bir kisitlama soz konusumu? yoksa hergun olabilirmi? Bayram dolayisi ile ben de turkiye de olacam beni kesin yazin.