Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    kaskoyu nasıl hallettin jantlar süper olmuş 2 tanesini kaldırıma sürtsem değişir mi

Senior Member
    kasko nasıl yaptı o işi?

IRIZ
    Guest
    söktükten sonra görmüşler, arkası kırılmış jantların.. neyin üstünden gectiysem artık...

cok degişti arabanın tipi, lastikler sayesinde de sürüş iyilesti.. yeni araba almış gibi oldum..

şimdilik öylesine bir kac fotograf cektim, detaylı bir seyler hazırlıycam , galeriye eklerim..

IRIZ neden gelmedin buluşmaya ya senin fotoğrafçılığına çok ihtiyaç duyduk...

IRIZ
    Guest
    hanım, çocuklar, torunlar bırakmadılar.. bi pazar sabahımız var diye..

havalar biraz daha ısınsın inanılmaz bir fotograf buluşması teklifi getiricem... özel bir tripod ısmarladım .... buluşma yeri: istanbul-edirne arası !!!

Senior Member
    yani jantı yamulttun hepsini birden? sorada kaskodan farkını verip başka jantmı aldın? eer öleyse bende yapicam aynı işlemi

IRIZ
    Guest
    yok yaw.. haklısın ben yarım yazdım... iki jant hasar görmüş...iki jantı da ben aldım... 50% indirim fırsatını kullandım diyelim..

gitti geldi aklıma, sol tarafa iki cekic vuralım onları da alalım kaskodan diye ama icim rahat etmezdi..

sonra 200 le saçmalarken ilahi yardım gerekir de gelmezse !! malum benim kaskom yok, sadece arabanın var

bu arada 18" olmasına ragmen yedek parca fiyatı 17" sline jant ile aynı...

IRIZ
    Guest
    yine eksik yazmışım.. ;

jantların arkası hakkaten kırılmış ... hic dümen yok yani olayda..