bugatti veyron diosun yani

Senior Member Revo Üyenin Avatarı
    0-100 2.5 saniye olan araba
    güzelmiş eheheh.

Senior Member HSN Üyenin Avatarı
    0-100 2.5 saniye olan araba varmı ki ya... yeni carrera turbo bile 3.9 mu ne?

Originally posted by turboadmin
    bugatti veyron diosun yani
    yok canım o kadar yüksekte gözüm yok. rakam otomobil için fazla kaçmış tabi ama sanırım anafikir anlaşıldı. motosikletinkine benzer bi tat verecek otomobiller, motosiklet alınabilecek fiyatın en az 15-20 katı. dolayısıyla o zamana kadar bunlarla idare ederim. bu tip bir otomobil için aklımdan geçen mesela bir S4 veya M3 olabilir, daha ilerleyip 911 veya hatta bir Ferrari bile diyebilirim. Olur olmaz ayrı konu, ben gönlümden geçeni söyledim

Senior Member HSN Üyenin Avatarı
    olur kardesim neden olmasın calisirsin kazanırsın alırsın en guzelini...

ben m6 alirdim cok param olsa. daha az olsa RS4 alirdim

6 kasayı hiç sevmedim ben. Acaip lüzumsuz bir araba olmuş, arkada oturan yardım almadan inemiyor, arkadaki bardaklıklar ters açılı yapılmış, bu gibi küçük detaylar çok gözüme battı. 6.45 di bahsettiğim ama diğer motor seçenekleri için de aynı bu detaylar. M6 alacağıma M5 tercih ederdim ben. RS4 başka bişey tabi söylenecek söz yok. dün 1. köprü yolunda Alman plaka gri B5 gördüm. Öyle bir uzadı ki yanımdan, kızarkadaşımın arabasını kullanıyor olmasam sesini biraz daha dinlemek için peşine takılırdım

Senior Member
    Bencede oyle kardesim...Aynı fikirdeyim senlen..