Baransel ile omerfaruk_ua Arasındaki Sohbetler

43 Ziyaretçi Mesajı

Sayfa 1 - Toplam 5 1 2 3 4 5 SonSon
  1. 11 de bir isim var kardesim yayda 1 de randevu verdi senin saatin belli mi peki )
  2. Olur hatta daha erken olursa bende lip taktıracam.
  3. Cumartesi yayi taktiriyorum senin taktirdigin yerde kardesim isin yoksa sende gel takiliriz sonrasindada
  4. A1 sportback yayı bile mevcuttu ellerinde a3 vardır muhtemelen. Fotoğraf bekliyorum.
  5. tamam ozaman simdi içim rahatladı bak sorun olmasında ) yarın arıycam uygunsa direkt gider taktırırım )
  6. Çok memnunum valla HR candır ya tavsiye ederim her türlü. Cumartesi günleri açık oluyor bu arada haftaya cumartesi yada yarın halledebilirsin.
  7. tamamdır çok sağol sanırım haftaya onu halledicem ptesi iş hayatı başlıyor malum vakit kalmıyor insallah vardır ellerinde sen memnunsun dimi sıkıntı yok )
  8. Maslak powershop ellerinde kesin vardır 02123281623 numaraları. Hr takman daha iyi zaten 4cm eibach 3.5 hr kadar düşürmezdi.
  9. Kardeşim nasılsın ? bana yayı aldığın yerin telefonunu verebilir misin bendekinde sorun çıktı 1 hafta oyaladı beni sınavlarım vardı uğraşamadımda bugün gelicek dedi aradım gümrükte ayagı yaptı dedim almıyorum kalsın. senin aldığın yer sorunsuzdu sanırım bende orada taktıriyim dedim
  10. yarın geliyor fotograf insallah
Görüntülenen Ziyaretçi Mesajı 1 den 10 - Toplam 43
Sayfa 1 - Toplam 5 1 2 3 4 5 SonSon