a4udi ile ingolstadt Arasındaki Sohbetler

7 Ziyaretçi Mesajı

1. İsmail abicim merhaba nasılsın ? Geldin mi Türkiye'ye, ben Ankaradayım eğer buralara gelme durumun olursa muhakkak haber et abi.

Abicim senden bir istirhamım olacak. Benim 1.6 A4 'e taktığım krom cam düğmelerini hatırlıyorsundur. Şimdi bunlardan yine almak istiyorum ancak burada oldukça pahalı. Avusturyada servise ya da parçacıya gittiğinde aşağıdaki parça numaralarını verip bu parçaların fiyatlarını öğrenebilir misin ?

4F0959851H 5PR - sürücü tarafı çoklu tuş

4F0959855B 5PR - tekli tuş (bundan 3 adet ihtiyaç var)
  2. Zahmetlik bisii yok kardesim ne demek keske bulabilseydik,insallah dedigin sartlarda bulabilirsin.genede ihtiyacin olursa cekinmeden sorabilirsin elimden geldigince bakmaya calisirim.

Mesaj kutun doluymus buraya aktardim kardesim
  3. Merhaba kardesim bu adresi forumda buldum zaten ama bisii anlamadim bilgiler ingilizce, Turkce yada Almanca dil secenegi varmi bilmiyorum, su senin altta ekledigin fotodaki gibiydi bir ara eklemistin foruma arabanin tum parcalari fotoda gorunuyordu uzerine tiklayinca parcanin detay bilgileri ve parca numarasi falan cikiyordu
  4. Selamun Aleykum Gökhancigim bu Etka dan parca numarasi bulma isi nasildi hatirladigim kadariyla bir ara sen foruma bir link eklemistin ve oradan parca ve kodunu direkt buluyorduk ama forumda epey aramama ragmen bu konuyu yada mesajini bulamadim Etka ile ilgili,aynen su asagida paylastigin sayfa gibi cikiyordu.
  5. ikna edersin sen ben senin is arkadasinin yerinde olsam gozum kapali alirim b6 yi toyotayi ne yapacagim(gerci biraz ayip oldu toyotaya benimde ilk arabam 98 avensisti yalan yok saglam arabaydi cok az yakardi )yanibasimda bir mechaniker varken kacirirmiyim B6 guzelligini.
  6. Hayirli ugurlu olsun gule gule guzel gunlerde kullanmaniz dilegiyle Gokhancigim B6 yi ciftlediniz demek.
  7. Kardes oncelikle hosgeldiniz audi sympony teyple ilgili bir sorum olacakti bende ayni (B6 A4 2001 )araca sahibim ve teyp kasetcalarli ama ben soktum baska teyp kullaniyorum simdi bende bu symhpony teyp ten alsam montaji icin ekstra baska bir parca gerekiyormu ve cd calar kismi mp3 caliyormu sizin aldiginiz konsol, teyp klima unitesi ust kisimdaki esp ve bardaklik dahil mi yoksa ayri ayri parcalarmi tesekkurler
Görüntülenen Ziyaretçi Mesajı 1 den 7 - Toplam 7