boran4646 ile emrah_06 Arasındaki Sohbetler

6 Ziyaretçi Mesajı

1. sağolasınız bakalım yay olmadan biraz kötü durdu sanki sporbck 3.5 yetermi bilmiyorum önlere 5 arkalar 3.5 olsa nasıl olur acaba çok sağolun kolay gelsin size
  2. teşekkür ederim bugün taktırdım herhangi bi sıkıntı görünmüyor şuan itibariyle ama araba çok yüksek oldu yay attırdıktan sonra nasıl olacak bakalım umarım yaptığımız emeğe değer pişman olmayız kolay gelsin
  3. slm daha dtaylı yazayım jantın üstündeki değerleri size umarım bu akşam girersiniz foma yarın lastik alacağım model:196 size:18x8 p.c.d:5x112 offset:42 c.b:73.1 a:356.2 bunlar yazıyor buna takmak istediğim lastik ebatı 225/40/18 iyi akşamlar kolay gelsin size
  4. tşekkürler cvabınız için şimdi baktım ben offset 42 yazıyor et de 42 yazıyor umarım sürtme yapmaz çamurlukta bide 3,5 mm yay takmak istiyorum takmak istediğim lastik ebatları 225/40/18 sizcede uygunmudur bu ölçüler kolay gelsin tekarar teşekkür ederim
  5. jant değiştirmeden önceki jantlarınızdan 5 kollu olan
  6. slm iyi akşamlar bir şey sormak istiyorum size ama umarım cvp yazarsınız ben bi jant aldım 18 bu sizin arabada takılı olan jantlardan. a3 var bizde ona takacaz şuan üzerinde 16 jant var orjnali ben buna 225 40 18 lastik taktığım zaman bi sıkıntı yaşarmıyım sürtme falan yaparmı kolay gelsin şimdiden teşekkürler
Görüntülenen Ziyaretçi Mesajı 1 den 6 - Toplam 6