YEK ile JuanCarlos Arasındaki Sohbetler

23 Ziyaretçi Mesajı

Sayfa 1 - Toplam 3 1 2 3 SonSon
  1. eyvaahh neler duyuyoruum bızım arabalara varmı abı ya valla ben magnaflow arıyorum ama sanırım bızım ulkede bulunmuyo kapagı kapatıcam zaten ya ses kesıyor ama saglık acısından daha iyi senın dedıgıne gore cok yardımcı oldun abım ya tesekkur ederım
  2. Rica ederim kardesim bir faydam olduysa ne mutlu bana en guzeli kapali ve kaliteli filtre kapali flitre emin ol acikta kullandim ama yani uzun yolda artik kafa kaldirmiyor birde degmez o parayi verinceye kadar biraz koyup headers yapmak lazim
  3. ya abim beniimm banada böyle acık ve net bi acıklama lazımdıı süpersinn yemin ederim cok tesekkur ederım. bnde bmc ıstıyodum zaten ses önemli değiill uzun ömurlu olsn yeter bana çnku orjınalı de duruyo ve bu ustundeki k&n de hemen kirleniyo bıktım. çok teşekkr ederim ya yemnle uyku gırmıyodu gozume
  4. meguars ıyıdır ya:d guzel yıkıolar:d haberlesıorz ozman usta
  5. Aynen konusuruz hava guzellesiyor haftasonu ins hem meguiars a gidicem oradan bende
  6. çok teşekkür ederim kardeşim. haberlesiyoruz ozaman
  7. Eyvallah kardesim ne demek yardim ne zaman istersen etmeye calisirim
  8. hee vallaa S3 gibi 4 çeker üstüne düştün şaka bi yana zevk benim için okadar yardımcı oldun çay köpeğin olsun
  9. Aynen ondan bende kaplatmaktansa siyah devam ediyorum hadi iyiyim desene o zaman haberleselim cayini icmemek ayip olur artik
  10. ibis iyi ya valla beyaz kaplama araba çok saçma duruyo valla kaplattıgında beyazdan baska herseye kaplatabılırsın aracını kardeşim bende memnun oldum. ya cuma degıl de hafta sonu gbi gelebilme ihtimalim olabilir tanışmanın şerefine caylar benden
Görüntülenen Ziyaretçi Mesajı 1 den 10 - Toplam 23
Sayfa 1 - Toplam 3 1 2 3 SonSon