yavuzeksi ile Caravaggio Arasındaki Sohbetler

16 Ziyaretçi Mesajı

Sayfa 1 - Toplam 2 1 2 SonSon
  1. Ben sni tam e5'e bağlandğında gördm ztn ama sanki yanında biri vardı. bryle konuşuyomuşsun gbi gördm haliç köprüsüne doğru inerken gördüm ama yanlış kesinlikle görmedm çünkü arkanda bayağı seyrettim 34 YVZ 63
  2. dogru gordugune eminmisin ben dun aksam sahil yolunu kullandım cennet dolaylarında e-5 e baglandım ama yanımda kimse yoktu tektim arabada ...
  3. Yavuz abi dün akşam 10:30 gbi e5 te gördüm seni yanında biri vardı araban çok güzel görünüyordu maşallah gri bi clio ile arkanda brz seyrettim snra ilerledim
  4. tmm abi ekliyorm.
  5. vay be ne geceymış haa =)) hemde yılbası msn varsa ekle istersen yavuzeksi@yahoo.com bu sitedeki altta online kısmından yazdıklarım bazen gıtmıyo falan sanırım ayarlarda bı bozukluk var sıtenın...
  6. Gece olmasa ön ızgaradan da anlardımda farlardan simsiyah görünüyor ızgara anlıyamadım yoksa gözüm dikizdeydi sni izliyordum =)
  7. wlla o gece ben uyumadm biliyo musn diyorm üzülme o s3 tü kesin felan senden snra paso a3 lere yanaşıyorm tokatlıyorm ama sni yanlış klasmanda değerlendirmişim a3 / s3 bir harf fark ama koca bi fark.. tkrr karşılaşmak emin ol isterim =))
  8. böylece kurtulursun kuzenlerden =)))
  9. =)) yavuz bende, evet 28 olduk biz. Bi gun ayarlayalım sen kuzenlerı topla gene karsılasalım sahılde gel tokatla beni =))
  10. Onur. ben 20 yaşındayım muhtemelen abimsin. snnle karşılaştığıma çok sevndm kuzenlerm hala bnmle dalga geçiyo
Görüntülenen Ziyaretçi Mesajı 1 den 10 - Toplam 16
Sayfa 1 - Toplam 2 1 2 SonSon