Bertan ile ingolstadt Arasındaki Sohbetler

2 Ziyaretçi Mesajı

1. İsmail abi sagolasın. İstanbulda arabaya parça almaya giderken başka bir sanayiden çıkan kamyon soluna bakmadan önüme atlayınca refleksle sola hafif direksiyonu kırmıştım yerler de karlıydı hemen önümdeki kaldırıma hafif vurdum radyatörle karter gitti. Sigorta işlemleri, parça siparişleri derken 3 hafta falan oldu inş bu hafta bitiricekler. Sıkıntı yok çok şükür. Yetkilide yapıldıgından degismesi gerekn tüm parçalar kasko eşliginde değişiyor. Sana da geçmiş olsun abi. Ufak sürtmeler vurmalarda benim de içim gidiyordu ama öyle şeylerden karter dagılmazmış (:
  2. Kardesim gecmis olsun hayirdir arabada ciddi bir sorun yoktur umarim, serviste falan deyince dedim normal bakim falandir ama karteri dagittik deyince naaptin altini bir yere falanmi vurdun yanlislikla insallah ciddi bir sorun yoktur,gecende ben oylesine bir su tutayim dedim kapi altlarinda tuz kalmasin diye benzinlikte yikama kabinine girerken onundeki kar araclar uzerinden gectikce tumsek olmus yuksekligini farkedemedim birden hafif hizla girince gum altini vurdum icim gitti.
Görüntülenen Ziyaretçi Mesajı 1 den 2 - Toplam 2