audi4 ile lutiun Arasındaki Sohbetler

3 Ziyaretçi Mesajı

1. Arkadaşlar Audi A4 2009 okuma ışıkları, ön, arka iç aydınlatmalar ve plaka lambalarını beyaz led ile değiştirmek istiyorum. Bir kaç değişim videosu izledim ve kendim yapabileceğim kanaatine vardım. Esas sorum şu; sizce bu lambaları değişmek sağlıklı mıdır, bir sakıncası var mıdır ? İnternette bir kaç sitede takım olarak satılan led lambalar var. Önerebileceğiniz bir komple paket veya hiç uğraşma İstanbul'da şuraya git yaparlar diyeceğiniz bir yer var mı ?
    Birde yine aynı araç için sis farlarını beyaz yapmak istiyorum, sök tak yapabileceğim bir ürün var mı ?

Arkadaşlar bu iki sorumu cevaplayıp yardımcı olursanız çok makbule geçmiş olacaksınız. Kazasız belasız sürüşler diliyorum. Forumda yazdım abi burdan yardımcı olursanda çok sevinirim.
  2. size zahmet gerçekten ihtiyacım var araç hakkında bilgiye
  3. Merhaba,
    Eski bir audi A4 1.8 TFSI 160 mt kullanıcı olarak bu araçları tavsiye ederim. Fiyat performans olarak en alınası araçlar. Ancak son zamanlarda özellikle İstanbulda bu araçlar sürekli çalınıyor. Zira ben de aracımı çaldırdım. Şuan kasko sürecini bekliyorum. Hangisini alırsanız alın ama mutlaka aldığınızda torpido gözündeki anahtar ve diğer zımbırtıyı yanınıza alın. Araç içerisinde kesinlikle bırakmayın. google a "audi hırsızlık" yazarsanız daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Araç hakkında daha detaylı bilgi isterseniz burdan verebilirim.
Görüntülenen Ziyaretçi Mesajı 1 den 3 - Toplam 3