CKTOMMY ile FatihDemirel Arasındaki Sohbetler

8 Ziyaretçi Mesajı

1. Teşekkür ederim
  2. Hayırlı olsun diyelim ozaman kazasız belasız cezasız kullanın
  3. Dostum çok geç artık ön 1 yanlar ve arka 2 numara yapıldı senin yolundan gidiyorum
  4. Madem karar verdiniz hepsini 1 numara yaptırın daha rahat olur
  5. Tesekkurler cevap icin Filmsiz biraz akvaryuma benziyor araba, mutlaka film yaptiracagim kac numara olacagina karar veremedim.. on cama film yapilinca kaskodan cikiyor diye duymustum bu konu hakkinda bilginiz var mi? Zaten ya hepsi 1 numara olcak yada 2 numara bakalim
  6. Birde gece çok karanlık yollarda bozuk havalarda sıkıntılı olabiliyor film ben alıştım gerçide
  7. Hocam merhaba, ön plakada olmadığı için sıkıntı çıkar muhtemelen. Benim yanlar 2 ön cam 1 numara filmli yinede sıkıntı çıkartıyor polisler. Ön camda çok güzel duruyor hele senin arabada çok iyi durur ama sıkıntı yaşarsın bence. Böylede mükemmel bence yaptırtma
  8. Dostum selamlar, aracıma film yaptırmayı düşünüyorum fakat numarasına karar veremedim, senin araçta 2 numara varmış.. geceleri herhangi bi görüş sıkıntısı oluyor mu aynalardan? bir de ben plaka takmadıgım için öne polisler biraz daha sıkıntı çıkarıyor 2 numara yaparsak sorun olur mu? Teşekkürler
Görüntülenen Ziyaretçi Mesajı 1 den 8 - Toplam 8