buraktts ile 06tts Arasındaki Sohbetler

6 Ziyaretçi Mesajı

1. Kat iptali sesi arttirir benzin masrafi az artar performans verir,orjinal sisteme yapilicaksa cok bi guc vermez ama ses artar
  2. sadece kat iptali yapsam sen sence nasıl olur hiç bir fikrin varmı
  3. Burak iyi gunler.. bende yazılım yukletmeyi dusunuyorumda suan arac stock hazır boyleyken aklıma bise geldi daha onceden hic stochk tts le falan kaldırdın mı arabanı eger kaldırmadıysan bos oldugun bi gun deneyelim mi hem sende aracına yapmıs oldugun yatırımı gorursun bende yaptırcagım zaman ne hale gelicegini..
  4. Sway bar kesin al bambaska oluyo arac ben artik sonunda spor araba suruyorum diyebildim fiyati ben 500 dolara singapurdan kendim aldim burda powershop getirirler sana aynisini senin icin konusabilirim istersen

En guzeldi yani araba cok sertlesmiyor ama onden kayma tarih oluyor
  5. burak Sway barlar gerçekten cok işe yaramadımı cunku dedigin gibi araç cok kafalıyo.. sadece arkaya taksam etkisi olurmu sence bide mahsuru yoksa ne kadara aldıgını soyliye bilrimisin
  6. Burak ii gunler birsey aklima takildi cvp larsan cok sevinirim bende de daha yeni tts aldim ve ruhsatim bugun geldi arac tts gozuksede hp i 200 gozukuyor acaba sende de olemi diye merak edttim.
Görüntülenen Ziyaretçi Mesajı 1 den 6 - Toplam 6