leventsecgin ile Baransel Arasındaki Sohbetler

7 Ziyaretçi Mesajı

1. grili olan daha güzel olur bence.. benim aracım küçükyalıda gelip görebilirsiniz
  2. beyaz sıyah tavan audı a 3üm var sıyah 18 ınc a5 jantı parlak olan nasıl olur? yada bildiğimiz grili rs3 jantı hangısı daha iyi olur acil cvpp ??
  3. arkadasım enın arabanı nasılgorurum
  4. s-line olmasına dikkat etmenizi gerektircek bir durum yok tabi çok daha donanımlı olur ama benim aracım attraction paket ve yeteri kadar donanımlı deri koltuk yok sadece 16.jant var ki değiştiricem benim için sorun teşkil etmedi bu haliyle 72.500 tl verdim . ama alabilirseniz sline alın tabi tavsiye ederim bir kere alıyorsunuz araba
  5. peki s lıne olmasına dıkkat etmelımıyım-s line almazsam almadıgıma pişman olurmuyum ıkıncı elden guzel bısey dusmesını beklıyorum..
  6. Merhabalar , ben otomatik arac kullanicisiyim iki aracimdada otomatik kullandim gaza basmazsaniz hicbir fark olmaz yakitta diye dusunuyorum nr kadar yaktigi hakkinda bilgim yok ama malesef
  7. 2009 model audi 1.8t otomatık ile manuel arasındakı yakıt tasarrufu nedir ? dayanıklılık ve performans acısından hangısını önerırsınız ???? 4gun ıcınde almam gerek.yardımcı olurmusunuz ??
Görüntülenen Ziyaretçi Mesajı 1 den 7 - Toplam 7